Helaaa
16.08.07,08:09
Vyčerpala som si všetku dovolenku a zamestnávateľ chce, aby som si dala žiadosť na 3 dni neplateného voľna a odhlási ma zo sociálnej poisťovne.
Môžete mi poradiť, čo mám robiť? Prosím.
Paula
16.08.07,06:13
Aký je dôvod zamestnávateľa k jeho "chceniu"?
Gabi03
16.08.07,06:14
Nesúhlasiť?!:rolleyes:

Zrejme tvoj ZĽ špekuluje nad niečim, s čím ťa asi neoboznámil. Neoboznámil?
Ťažko radiť, keď nevieme, čo má zaľubom. :(
Helaaa
16.08.07,06:38
Gabi, ak si nenapíšem žiadosť a nastúpim do práce?
Helaaa
16.08.07,06:41
Dôvod je asi taký, že všetci si musia čerpať dovolenku a ja ju už jednoducho nemám.
Gabi03
16.08.07,06:41
Ťažko radiť, keď nepoznám situáciu. Z doterajších informácií mi vychádza, že on nemá žiadne zákonné prostriedky na to, aby ťa nejak donútil vybrať si to neplatené voľno. O tých nezákonných radšej nehovorím.
A teda ak si nepožiadaš, tak musíš nastúpiť. To, čo sa udeje potom, záleží na konkrétnej situácii.
Gabi03
16.08.07,06:47
Aha!
Tak je zrejme nejaká celozávodná dovolenka, keď činnosť firmy sa na chvíľu "zastaví".
Vychádza mi z toho, že ZĽ mal počítať s takouto celozávodnou dovolenkou a nepodpísať ti čerpanie toľko dní, aby ti vyšlo i na túto dovolenku. Zrejme ti chcel výjsť v ústrety a preto ti podpísal všetky, ktoré si chcela. Možno teraz by si mala ty výjsť jemu v ústrety, a naozaj si požiadať o neplatené voľno. Môžeš, nemusíš.
Inak by to bola prekážka na strane zamestnávateľa :confused: a potom sa riadiac § 142 ods. 3 by ti mal vyplatiť náhradu mzdy v sume priemerného zárobku.

Ale to sa mi už zdá pritiahnuté za vlasy. Možno najlepšie by bolo, aby ťa nemusel odhlasovať z poisťovní, že sa dohodnete, že teraz budeš doma, a tie dni si nadrobíš.
Helaaa
16.08.07,06:49
Dakujem Gabi. Ale ma desíš. Aké nezákonné prostriedky môže použiť.
Gabi03
16.08.07,06:51
Dakujem Gabi. Ale ma desíš. Aké nezákonné prostriedky môže použiť.

:D Nechcem nikoho desiť. Ide o to, že ZĽ si dovolí toľko, koľko toho z legislavíty ZC neovláda. ;)
Helaaa
16.08.07,06:59
Ano, Gabi, je mi to jasné. A ja ako zamestnanec som sa veľmi tej legislatíve nevenovala. Prosím Ťa v prípade, že si neplatené voľno zoberiem čo hrá v môj neprospech?
Gabi03
16.08.07,07:02
No to, že nebudeš poistená v SP ;) . Možno je to najschodnejšie riešenie. Ale v tom prípade by som sa v tom čase na SP prihlásila ako dobrovoľne poistená, aby ti v budícnosti tie dni nechýbali. Najmä na dôchodkové poistenie. Je to viac papierovačiek aj pre teba, ale je to asi najčistejšie riešenie ako pre ZĽa tak aj pre teba.

Ešte doplním: na ZP by si mala byť stále prihlásené a počas tých dní by mal ZĽ platiť z minimálneho VZ. Odpoveď v nasl. príspevku.
Ale toto nech potvrdia aj iní poraďáci.
jankasm
16.08.07,08:29
Počas tých 3 dní budeš mať prerušené poistenie v SP, ako písala Gabi. Takže je tu možnosť prihlásiť sa ako dobrovoľný platca na nemocenské, dôchodkové a poistenie v nezamestnanosti. Ale myslím, že sa nič nestane, keď sa aj neprihlásiš, to je len na tebe. A ty sama si určíš z akej výšky si tieto odvody za tie 3 dni zaplatíš.
Na ZP poistenie trvá, tam sa ani nič nenahlasuje. Počas neplateného voľna sa však platia do ZP normálne odvody. Ak však tvoja mzda za mesiac presiahne bez mzdy za tieto 3 dni neplateného voľna minimálnu mzdu /7600,-/ tak so ZP netreba riešiť vôbec nič.
A výhoda pre teba? Šplhneš si u zamestnávateľa keď mu s tým nebudeš robiť problémy. ;)
Jura
16.08.07,08:51
Vyčerpala som si všetku dovolenku a zamestnávateľ chce, aby som si dala žiadosť na 3 dni neplateného voľna a odhlási ma zo sociálnej poisťovne.
Môžete mi poradiť, čo mám robiť? Prosím.
a čo hodiť sa na maródku na tri dni.....
jankasm
16.08.07,09:11
a čo hodiť sa na maródku na tri dni.....

Aj toto by bolo riešenie, ak máš takú možnosť. ;)