veduca SJ
16.08.07,09:49
Prosím Vás chcela by som si odobriť jednu informáciu, radila som sa aj s našou personalistkou, ale chcem si byť istá. Brat nastúpil do prepravnej spoločnosti ako obchodný manažér, jeho náplň práce tvorí vyhľadávanie nových zákazníkov, starostlivosť o nich atď. Samozrejme v náplni práci je aj klauzula, že plní príkazy nadriadeného. A tu je kameň úrazu. Pracovný pomer začal pred mesiacom a pol, o práci obchodného manažéra ani chýru ani slychu. Šéf mu povedal, že sa musí najprv " zaučiť " teda aby pochopil ako to u nich funguje, brat ráno stojí o piatej vo firme, vykladá kamióny, potom robí kuriéra . Naša personalistka mi odobrila, že firma nemá prideľovať prácu iného druhu ako je v pracovnej zmluve - až na výnimočné prípady. Brat sa ozval a šéf mu povedal, že jednak má v pracovnej náplni že plní príkazy nadriadeného a aj tak pre neho zatiaľ nemajú auto, mobil, že čo by potom vo firme robil, či by sedel a pozeral do blba. Poviem pravdu, nepáči sa mi to, brat má tri mesiace skúšobnú dobu, prakticky by mohol odísť zo dňa na deň, ale práve toto nechce, prácu si hľadal dlho, ibaže na druhej strane ono to vyzerá, že ho chcú poriadne využiť a aj tak nemá záruku že si ho tam nakoniec nechajú. Ako aj môže mať, veď zatiaľ vo svojej profesii nemal možnosť niečo ukázať, keďže doposiaľ mu nedali šancu aby robil to čo má v pracovnej zmluve a náplni. Chcela by som Vás teda poprosiť o radu, či je takéto správanie firmy kóšer, konajú v súlade so zákonom a čo by ste urobili na jeho mieste. Brat má rodinu, treba ju živiť, ale vidím čo to robí s jeho psychikou, veď s ním narábajú akoby tam bol prijatý za robotníka. Ja sama ako vedúca vôbec nemám problém zísť ku dievčatám do kuchyne a pomôcť keď nestíhajú ale vždy som si to pokladala za prejav dobrej vôle, teda v živote sa mi nestalo aby keď vypadne napr. kuchárka ma ršéf prevelil do kuchyne ku sporáku. Urobila som to zase dobrovoľne. ďakujem dopredu za odpovede.
Jura
16.08.07,08:03
ja dávam do náplne text: vykonáva ďalšie práce podľa pokynu priameho nadriadeného nezahrňujúce v jednotlivých bodoch pracovnej náplne, avšak priamo súvisiace s ňou..... a vtedy je to v poriadku
veduca SJ
16.08.07,08:13
ja dávam do náplne text: vykonáva ďalšie práce podľa pokynu priameho nadriadeného nezahrňujúce v jednotlivých bodoch pracovnej náplne, avšak priamo súvisiace s ňou..... a vtedy je to v poriadku

On tam ten dodatok :avšak priamo súvisiace s ňou..... práve že nemá, ale záleží na tom? Je to dôvod aby robil jeho šéf s ním to čo robí? O čo sa oprieť?
Jura
16.08.07,08:18
keď podpísal náplň práce v tom znení ako píšeš , tak súhlasil.....
veduca SJ
16.08.07,08:31
No to ma podrž !!! Čiže je úplne jedno akú mú funkciu, ak chce robiť, môžu ho nechať aj chodníky zametať, len preto lebo tam nemá ten dodatok. Za komunizmu som odtiaľ neutekala a to som z rodiny, ktorá si v tomto smere užila, ale dnes by som brala najradšej nohy na plecia, lebo táto skúsenosť je už len čerešničkou na šľahačke ( sorry, som teraz mimo témy debaty )
irma1
16.08.07,08:38
Obávam sa, že tu toho veľa nevymyslíš. Skúšobnú dobu má aj zamestnávateľ a sama píšeš, že brat tú prácu potrebuje. Ale treba si uvedomiť, že to takto asi bude stále, bude to súčasťou "vnútropodnikovej kultúry" zamestnávateľa. Zamestnávateľ svoje zvyky meniť asi nebude.
Jura
16.08.07,08:39
chápem tvoje rozhorčenie, nič sa nedeje, ale vždy si treba prečítať, čo podpisujeme..... ako personalista vždy upozorním zamestnanca, aby si
prečítal,čo podpisuje....