lili1
17.08.07,13:35
Dobrý deň. Vedel by mi niekto poradiť ako mám vypočítať inventarizačný rozdiel do normy a nad normu. Jedná sa o osivo. Sú určené niekde nejaké normy podľa ktorých sa vypočíta čo je do normy a čo nad normu?. Niekde som našla, že sa vychádza z množstva na začiatku roka, v ktorom sa vykoná inventarizácia. Ak viete prosím aj o udanie konkrétnych noriem, jedná sa o kukuricu. Ďakujem
koňo
17.08.07,11:40
Pokiaľ viem, tak normy mánk už za "kapitalizmu" nikto nestanovuje. Účt. jednotka si má normy stanoviť sama s tým, že si ich musí pri daňovej kontrole obhájiť na základe dlhodobejšieho sledovania stavu skladu a technologických podmienok skladovania.
Keď sme (ale to už je viac rokov) určovali normy mánk, vychádzali sme z čísel, ktoré platili za socializmu. Skús sa obrátiť na výskumný ústav alebo ústav akadámie vied, či by ti nevedeli pomôcť.
betka
17.08.07,11:51
Normy si stanovíte v smernici na základe viacročných zisťovaní a overovaní vo svojich konkrétnych podmienkach. Nemali by sa stanoviť na základe nejkých paušálnych odhadov, alebo prevzatím od iných UJ. Mali by byť vypracované na technologické a technické straty vzniknuté rozprášením, vyschnutím alebo vyparovaním....
V obchodnej činnosti je možné stanoviť normy na stratné tovaru, kt. musia byť ekonomicky zdovednené.
lili1
20.08.07,04:22
Ďakujem za odpovede ohladne inventarizácie.
Janiča
24.09.07,10:02
Pri dorábaní skladovej evidencie ku dňu skončenia podnikania sme zistili, že jedna tovarová položka vykazuje mínusový zostatok , tzn., že sa predal aj tovar, ktorý nebol dokladovo na sklade. (sklad si vedie podnikateľ sám) Ako by sa mal tento rozdiel správne zaúčtovať, aby sedel aj stav na karte aj v účtovníctve. Účtujeme spôsobom B. Ďakujem za odpovede.
Janiča
25.09.07,06:06
Nepokúsi sa nikto o odpoveď?