JarkaL
17.08.07,13:45
Prosím Vás o radu. Vie niekto poradiť, aká je obvyklá predajná cena za pozemok 3O km od Košíc? Ja mám prehľad len o cenách pri BA. Na LV je uvedená záhrada, ale okolo sú postavené domy, je možnosť sa pripojiť na inž. siete, je to v intraviláne obce. Máme kupca, len nevieme aká je tam cena. Ďakujem
sunborn
17.08.07,16:47
idealne by bolo urobit si marketing niekde v obci - tam ma kazdy prehlad o tom kto co robil a kolko za to utrzil. Skus si prejst aj ponuky realitiek ak ponukaju nieco v tej istej lokalite kde mas nehnutelnost aj ty.
najag
18.08.07,07:31
Ak je to zaujimava lokalita pre kupca, tak je treba cenu navysit, aby sa dalo spustat, aj ked je to vedena zahrada, tak je to urcite mozny stavebny pozemok, ktore bezia v podobnych lokalitach od 600-az do ochoty kupca pozadovanu sumu zaplatit.Niekedy je lepsie licitovat, neponahlat sa, vzdy sa najde nejaky blazon, ktory je ochotny zaplatit.Najma ak ma peniaze, ktore chce utopit do nehnutelnosti.
JarkaL
22.08.07,09:42
Chce to kúpiť sused, ktorý býva na vedľajšej parcele. Lenže mňa predsa nemusí zaujímať, či tam chce pestovať zemiaky alebo si urobí len jazierko alebo postaví ďalší dom. Niekto z KE by to predsa kúpil ako stavebný pozemok.
sunborn
25.08.07,07:38
So susedom moze byt najhorsia dohoda, co sa tyka financii. Ma sice obkukany tvoj pozemok a uz vie na co by ho pouzil len ak mieni iba rozsirit svoje drzavy a neplanuje vyuzit tvoj pozemok napr na rodinnu vystavbu tak jeho cenova ponuka bude urcite z tych nizsich.
Paula
25.08.07,07:52
Obišla by som realitky, nakukla do inzertných novín......pristupovala by som k veci ako potenciálny kupec ...(teraz neberiem do úvahy províziu realitky, iba uvažujem)