dyda
17.08.07,19:09
Určite každá máme nejaké svoje triky ako svoju domácnosť zvládať čo najlepšie, podelte sa s nimi... Napr. ja si vždy nakúpim rožky aj do zásoby, dám ich do mrazničky a každé ráno máme čerstvé :)
rada
17.08.07,17:30
Určite každá máme nejaké svoje triky ako svoju domácnosť zvládať čo najlepšie, podelte sa s nimi... Napr. ja si vždy nakúpim rožky aj do zásoby, dám ich do mrazničky a každé ráno máme čerstvé :)
Rohlíky do mrazničky praktizujeme niekoľko rokov. Je to skutočne super. Ak ich chceme mať ako práve vytiahnuté z pece dáme ich na chvíľu do rúry. Okrem rohlíkov kupujeme väčšie množstvo a po dve kolieska balíme do mikroténových sáčkov pražskú šunku. Ráno vytiahneme za 20 minút sa šunka prirodzeme rozmrazí (popr. použijeme mikrovlnku na rozmrazenie)a ozdobíme ňou rožtek. Rovnako sa dá použiť aj chlebík - dobré skúsenosti máme aj s tmavým - čert-bevit-kriváň aj s bielym chlebíkom.:)
lorelei
19.08.07,19:12
Ja si peciem celozrnne pecivo sama, a co chcem dat do mraznicky nedopeciem celkom. A potom to nachvilku dopeciem v trube a su ako cerstvo upecene.