idaret
20.08.07,10:06
Moja 7 rocna dcerka trpi uz dlhsiu dobu kaslom ,uz je to niekolko mesiacov a lekari jej zastial nezistili z coho to ma. Boli sme aj na alergolgii a nezistili jej ziadnu alergiu. Poradte mi, co mam robit dalej? kam mam s nou ist? Dakujem
kalkulka
20.08.07,09:21
A robili jej vyšetrenia na laktózu?
Leila2006
20.08.07,11:20
Skús homeopata, ale takého, čo má dobré referencie. Častokrát, čo nezmôže klasická medicína, zdolá homeopatia. A zvlášť u detí.
idaret
20.08.07,16:30
nerobili jej testy na laktozu, preco?
lorelei
20.08.07,18:21
Tiez som od malicka trpela zapalom priedusiek az pluc, stale kasel. Davali mi antibiotika,bola som uz ako 4 rocna v kupeloch, potom este raz - vsetko docasne. More pomoze urcite, alebo aj solna lampa. Dnes mozem povedat, ze som sa z toho dostala. Chce to strasne vela cibule - nastastie ju mam rada, cerstvu nakrajaj na kolieska, kazde koliesko posyp cukrom na tanieriku,poloz dalsie koliesko cibule, pocukri a na koniec prikryt poharom. Pusti to cerstvu stavu, je to vlastne sirup a davaj jej po lyzickach. Dalsia vec, co mi pomahala, ked som mala suchy kasel : zohrej trocha mast alebo olivovy olej, namoc do toho uterak, alebo plienku, musi to byt cele mastne a nie horuce, priloz jej to na pluca a v teple nech aj spi s tym. Potrha to hlieny, lahsie sa odkasliava. Cibula, chren. Vyhybat sa treba mliecnym produktom vtedy, lebo podporuju hlienotvorbu.Aj ziadne bublinky v napojoch a nic studene. Z psychickej stranky kaslom trpia osoby,ktore nevedia alebo nemozu povedat veci nahlas. Rozpravaj sa s nou, musis sa dostat do hlbky, co ju trapi atd. Aj deti maju starosti a problemy. Vela stastia.
pikulik
24.08.07,20:03
A skúsili ste na kašeľ skorocelový sirup? Môj syn síce už dospelý, ale tiež mal problém, s kašľom. Doktorka mu skoro dva mesiace nevedela nasadiť správny liek . Ja som mala doma vyrobený skorocelový sirup a ten mu do týždňa pomohol.
vilob
25.08.07,08:08
mala som podobný problém zhruba pred dvomi rokmi. suchý, dráždivý kašeľ. nepomáhali žiadne sirupy, spreje, rôzne domáce recepty, proste nič. zbehala som pľúcne atď... a čírou náhodou som sa kvôli iným problémom dostala do infekčnej ambulancie, kde som spomenula aj tento kašeľ. vtedy trval už 4.mesiac. zobrali mi krv na pľúcne chlamýdie a bolo po probléme. tie sa mi samozrejme potvrdili (nedá sa to nijako inach zistiť len odberom krvi), lekárka mi na ne nasadila lieky-antibiotiká na to nezaberajú a od vtedy mám z kašľom pokoj. je to infekčné ochorenie, takže ktovie či to nemohla niekde chytiť aj tvoja dcérka. skús poprosiť aj obvodnú lekárku o odber krvi, pokiaľ už samozrejme niečo také nepodnikla. držím palce.