reebeca
16.02.05,06:55
Dobrý deň,

po dlhšej dobe sa vraciam k účtovníctvu a pred časom bolo daňové uplatňovanie výdavkov na PHM vo výške 85%. Platí to ešte?
Ďakujem
petra:-)
16.02.05,06:57
Nie neplatí. PHM podľa § 19 ods 2 písm. l
babenko1
16.02.05,06:57
Joooj.. to neplatí už dobré 2 roky :-)