Monia
21.08.07,13:24
Milí Poraďáci, potrebujem poradiť, organizujeme jednu menšiu športovú akciu pre kolegov (okolo 45 ľudí). Keďže to nie je akcia podporovaná firmou, platíme si všetko sami. Vie mi niekto poradiť kde by sa dali získať malé výherné ceny, nejaké reklamné šiltovky, dáždniky, tričká, niečo čím by sme potešili výhercov. Akcia trvá 4 dni, takže súťažiť sa bude do bezvedomia, len výhier zatiaľ veľa nie je. A ak viete poradiť - možno sa nájde niekto, kto nám zasponzoruje aj nejaké malé občerstvenie, neviem niekedy som to videla, že firmy poskytli pár kusov čokolád, basu piva, zopár fliaš minerálky. Neviem ako to funguje, či je to možné aj v dnešnej dobe, ale ak viete prosím poraďte. Srdečná vďaka za každý dobrý nápad.
Zoltán Kovács
21.08.07,12:17
Milí Poraďáci, potrebujem poradiť, organizujeme jednu menšiu športovú akciu pre kolegov (okolo 45 ľudí). Keďže to nie je akcia podporovaná firmou, platíme si všetko sami. Vie mi niekto poradiť kde by sa dali získať malé výherné ceny, nejaké reklamné šiltovky, dáždniky, tričká, niečo čím by sme potešili výhercov. Akcia trvá 4 dni, takže súťažiť sa bude do bezvedomia, len výhier zatiaľ veľa nie je. A ak viete poradiť - možno sa nájde niekto, kto nám zasponzoruje aj nejaké malé občerstvenie, neviem niekedy som to videla, že firmy poskytli pár kusov čokolád, basu piva, zopár fliaš minerálky. Neviem ako to funguje, či je to možné aj v dnešnej dobe, ale ak viete prosím poraďte. Srdečná vďaka za každý dobrý nápad.

Skús navštíviť predajcov, alebo výrobcov a navrhni im možnosť umiestnenia ich reklamnej tabule v priestoroch, kde bude akcia prebiehať za odplatu ich výrobkov.
V dnešnej dobe nikto nič nedá zadara.
Monia
21.08.07,13:09
Smith, vďaka za radu, pár víkendovích akcií pre partiu ľudí som voľakedy zorganizovala , ale teraz chceme konečne spraviť športovú, doteraz to boli len také oddychové - slovenská hádzaná
nent
21.08.07,16:49
Skús to ako my rybári ....najprv v blízkom okolí .Vždy sa niekto nájde obchody, hostince, prevádzky, výrobne aj ovocie a zelenina ako kôš z ovocím atď. Pri zahajovaní a sem tam keď sa to hodí verejne poďakovať sponzorom . Samozrejme netreba zabudnúť na čestnú pozvánku (majú to radi) na otvorenie. Starosta alebo primátor tiež pozdvihne úroveň...
Monia
23.08.07,14:04
nent,vďaka aj tebe, super možno sa niečo podarí vybaviť