kolomankraslan
21.08.07,19:06
dobry den prosim vas poradte mi chcem si zalozit realitnu kancelariu co k tomu vsetko potrebujem vybavit ale podrobne , zivnost ma byt akeho charakteru, s akymi percentami ako zisk pracuje realitka, ako to vlastne funguje postup od predajcu az ku kupcovi alebo opacne vopred dakujem
Danila
21.08.07,17:22
dobry den prosim vas poradte mi chcem si zalozit realitnu kancelariu co k tomu vsetko potrebujem vybavit ale podrobne , zivnost ma byt akeho charakteru, s akymi percentami ako zisk pracuje realitka, ako to vlastne funguje postup od predajcu az ku kupcovi alebo opacne vopred dakujemZ toho, čo som si prečítala, sa pred Tebou skláňam za Tvoju odvahu...:)
anklar
23.08.07,08:10
dobry den prosim vas poradte mi chcem si zalozit realitnu kancelariu co k tomu vsetko potrebujem vybavit ale podrobne , zivnost ma byt akeho charakteru, s akymi percentami ako zisk pracuje realitka, ako to vlastne funguje postup od predajcu az ku kupcovi alebo opacne vopred dakujem
Ahoj. Máš zistené či splňuješ podmienky pre udelenie živnosti na realitnú činnosť? živnost. zákon ti ich popisuje. Ak ti je všetko jasné, vybav si ŽL na túto činnosť. Ak sa trošku poponáhľaš, môžeš si k realitnej činnosti zvoliť aj ďalšie. Sice, nemám istotu, či je na to ešte dosť času vzhľadom na novelu živ. zákona.