kacena26
22.08.07,05:22
Ahojte,
máme pred budovov podniku neuzavretý pozemok,ktorý je samozrejme náš, platíme zaň aj daň z nehnutelmosti. no a problém je v tom že mám na našom pozemku parkujú cudzí ludia. riešili sme to rôzdnymi upozornrniami, ale berú to jedným uchom dnu a jednym von.aké môžem použiť metódy na to aby som tento problém vyriešila? ak má niekto skúsenosti poradte prosím.dik
Chobot
22.08.07,06:59
Ahojte,
máme pred budovov podniku neuzavretý pozemok,ktorý je samozrejme náš, platíme zaň aj daň z nehnutelmosti. no a problém je v tom že mám na našom pozemku parkujú cudzí ludia. riešili sme to rôzdnymi upozornrniami, ale berú to jedným uchom dnu a jednym von.aké môžem použiť metódy na to aby som tento problém vyriešila? ak má niekto skúsenosti poradte prosím.dik

Dajte tam tabuľu: "Súkromný pozemok, zákaz vstupu. Vozdilá budú odtiahnuté."

A kto sa tam postaví, na toho zavolajte mestských (alebo štátnych) policajtov a nechajte ich odtiahnuť. Nemajú právo vstupovať na súkromný pozemok.

Alebo si ho ohraďte nejakým jednoduchým plotom, či kolíkmi, aby tam neprešli autá.
007gituska
22.08.07,07:03
nie je na pozemku zriadené vecné bremeno? ak áno, nedoporučujem ohradiť. osadenie tabule je podľa mňa na mieste. otázny je výsledok
kacena26
22.08.07,08:06
ďakujem tabula sa už vyrába...
007gituska
22.08.07,08:11
tak potom, nech sa dielo podarí. držím palce