Vrbko
24.08.07,10:05
môj dotaz je trocha komplikovaný, syn je učiteľom a škola na ktorej pracuje sa k 31.8.2007 ruší. Nakoľko nevedel k 30.6.2007 či bude prepustený zo zamestania odišiel do Anglicka. Následnícka organizacia má o neho zaujem ale on je v Anglicku kde podpísal pracovnú zmluvu na 3 mesiace , žiada riaditeľa o nepaltené voľno do 1.11.2007 Riaditeľ nevie či mu môže dať neplatené voľno na 2 mesiace( podľa akého paragrafu) či si musí najskôr vyčerpať zostatok dovolenky. Prosím poradiť ako postupovať.
Stina
24.08.07,08:25
Ak s tým nový riaditeľ súhlasí, neplatené voľno mu môže dať aj na dva mesiace. Je to vec dohody a dobrej vôle zamestnávateľ. Zamestnávateľ potom neplatí odvody do SP (na RLFO hlási prerušenie), ale musí zaňho odvádzať do ZP odvody z minimálnej mzdy.
MSi
29.09.07,10:35
K tejto téme by som chcel vedieť, či musím zamestnávateľovi preplácať uvedené odvody do ZP, ktoré za mňa odvádza a v akej výške. Dohodol som sa toťiž na neplatenom volne na rok. Do socialnej poisťovne musím odvádzať odvody ako samostatne zárobkovo činná osoba? V akej výške?