mywal
25.08.07,12:38
Ahojte,
pri priprave roznych maskrt (rozne kremy, zmrzlina...) mi niekedy ostavaju z vajicok bielka, lebo do receptu idu len zltka. Mate nejake napady, ako take zvysne bielka spracovat - teda nejake recepty, kde idu LEN BIELKA?
Vajickovu polievku nemame radi. Zatial tie bielka riesim tak, ze z nich urobim sneh a dam do kysnuteho cesta (na sisky).
Dakujem
Maruška54
25.08.07,10:44
Ak mi zostanú bielka dám ich do mrazničky, potom ak pečiem žemľovku alebo ryžový nákyp, pridám rozmrazené bielka a vyšľahám sneh a máme bohatšiu penu. Zo samotných bielkov sa dá upiecť aj piškotové cesto, len treba dať dve bielka za jedno vajce.
DanielaSL
25.08.07,11:03
Mne sa niečo také nemôže stať, že by ostali, môj syn z nich pohotovo vždy napečie pusinky.
Zita4
25.08.07,12:32
gabriska
29.08.07,18:41
Presne tak, zo zvysnych bielok je najjednoduchsie urobit pusinky, staci vyslahat nad parou s prask. cukrom, pripadne pridat kokos, alebo orechy, lyzickou klast na plech a dat na par minut zapiect do rury... a pochutka je na svete :-)))
Co sa tyka mnozstva a pomeru, mozes kludne od oka, resp. pozri niekde na nete, urcite niekde najdes strucny recept. Dobru chut !!!
mywal
31.08.07,18:21
ahojte, dakujem za odpovede...