Tanenka
16.02.05,14:06
Vie mi prosím niekto povedať či sa dá niekde stiahnuť talčivo 3tvrťročný výkaz poistného na poistenie zodpovednosti zamestnávateľa za škodu pri pracovnom úraze a pri chorobe z povolania?
ata111
16.02.05,13:11
Tanenka, dúfam, že tento výkaz potrebuješ odovzdať za staré obdobia. Daj fax. číslo a pošlem Ti ho. Už druhý rok sa toto poistenie neplatí, ale to isto vieš.
MIRKA
16.02.05,13:38
Tanenka, dúfam, že tento výkaz potrebuješ odovzdať za staré obdobia. Daj fax. číslo a pošlem Ti ho. Už druhý rok sa toto poistenie neplatí, ale to isto vieš.
poistenie sa platí, ale mesačne a volá sa úrazové.
metracik2
16.02.05,15:23
na co to potrebujes?? Ved sa to uz nerobi, ale ak by si chcela za ine roky, mam v zasobe
Jozef Mihál
16.02.05,15:42
Asi zber papiera...
Richard
16.02.05,16:09
:-))))))))))))))))))
Asi zber papiera...
Zuzka
16.02.05,16:29
... dajaké zbytky tlačív mám, môžem priniesť ... :D
ata111
16.02.05,19:29
poistenie sa platí, ale mesačne a volá sa úrazové.Trochu si vedľa Mirka, áno teraz je to pre soc. poisťovňu, ale žiadne kvart.tlačivá sa teraz nedávajú. Máme úrazové zahrnuté v mesačných výkazoch.
Tanenka, prečo sa neozývaš a toľkí ti chceme pomôcť?
MIRKA
16.02.05,20:46
Trochu si vedľa Mirka, áno teraz je to pre soc. poisťovňu, ale žiadne kvart.tlačivá sa teraz nedávajú. Máme úrazové zahrnuté v mesačných výkazoch.
Tanenka, prečo sa neozývaš a toľkí ti chceme pomôcť?
veď ja som nepísala, že sa štvrťročné tlačivá odovzdávajú !!!!!!!!!!!!!!:eek:

ty si písala, že sa neplatí, tak som ťa opravila, že platí, ale mesačne a možno som zabudla podotknúť, že sa uvádza v mesačných výkazoch ako úrazové......, takže vôbec nie som vedľa!:)
ata111
16.02.05,21:30
veď ja som nepísala, že sa štvrťročné tlačivá odovzdávajú !!!!!!!!!!!!!!:eek:

ty si písala, že sa neplatí, tak som ťa opravila, že platí, ale mesačne a možno som zabudla podotknúť, že sa uvádza v mesačných výkazoch ako úrazové......, takže vôbec nie som vedľa!:)Prepáč, asi som ťa v tej eufórii nepochopila.
Tanenka
21.02.05,08:38
Ďakujem Vám, už sme ho dostali, kolegovia to potrebovali pre nejakú firmu pretože mali kontrolu amajú to zle ...

A samozrejme, že viem že sa to volá inak - resp. tie sa nepoužívajú.

Všetkým Vám veľmi pekne ďakujem