bea26
27.08.07,08:32
Chcela by som spýtať, ak firma skončí svoje podnikanie a prepúšťa zamestnancov, musí dať odstupné? Ak áno, aký násobok hrubej mzdy?
ďakujem.
Tweety
27.08.07,06:38
Pozri §76 ZP, alebo niektoré staršie príspevky, tých je tu habadej. Iba v skratke: najmenej odstupného je dvojnásobok priemerného mesačného zárobku.
darvas
10.09.07,05:53
Ahojte poradaci! - prosím Vás poradte mi ohladom odstupného - este som to nikdy nerobila. Mam zamestnankynu ktorej bola vypoved zamestnavatela dorucena v 6 mesiaci - vypovedna doba v jej pripade trva 2 mesiace (zamestnaná od 01.01.2007) len netusim ako je to z jej odstupnym ako a kedy sa musi vyplatit - ak som dobre pochopila, za 7 a 8 mesiac dostane beznu mzdu a v 10 mesiaci vo vyplatnom termine dostane odstupne priemerneho 2 mesacneho zarobku vypocitany z priemernej mzdy za 2Q?? - prosim poradte mi!! Dakujem!
Chobot
10.09.07,08:42
Ahojte poradaci! - prosím Vás poradte mi ohladom odstupného - este som to nikdy nerobila. Mam zamestnankynu ktorej bola vypoved zamestnavatela dorucena v 6 mesiaci - vypovedna doba v jej pripade trva 2 mesiace (zamestnaná od 01.01.2007) len netusim ako je to z jej odstupnym ako a kedy sa musi vyplatit - ak som dobre pochopila, za 7 a 8 mesiac dostane beznu mzdu a v 10 mesiaci vo vyplatnom termine dostane odstupne priemerneho 2 mesacneho zarobku vypocitany z priemernej mzdy za 2Q?? - prosim poradte mi!! Dakujem!

Keďže dostala výpoveď podľa starého znenia ZP (v mesiaci jún) a nepožiadala o skončenie PP pred začiatkom výpovednej doby, nemá nárok na odstupné. Nárok na odstupné majú len tí zamestnanci, ktorí dostali výpoveď po 1.9.2007 - teda podľa nového znenia ZP.
darvas
11.09.07,06:06
... pochopila som dobre? - ak bola výpoveď podaná zo strany zamestnávateľa, podľa par. 63 ods. 1 pis. b., aj napriek tomu musí zamestnanec požiadať o skončenie PP pred začiatkom výpovednej lehoty?? Ak to teda zrealizuje - ako mu bude vyplatené odstupné? Ďakujem!
Chobot
11.09.07,08:11
... pochopila som dobre? - ak bola výpoveď podaná zo strany zamestnávateľa, podľa par. 63 ods. 1 pis. b., aj napriek tomu musí zamestnanec požiadať o skončenie PP pred začiatkom výpovednej lehoty?? Ak to teda zrealizuje - ako mu bude vyplatené odstupné? Ďakujem!

Teraz je už situácia úplne iná. To, čo som popisoval, platilo do 1.9. Písal som to preto, lebo si uviedol, že výpoveď bola doručená v mesiaci jún.

Vtedy mala zamestnankyňa, najneskôr do konca júna, písomne požiadať zamestnávateľa o skončenie PP pred začiatkom výp. doby. PP by skončil najneskôr 30.6. a dostala by 2 mesačné odstupné. Teraz už nemá o čo požiadať. Alebo je to inak? Kedy jej bola doručená výpoveď?

Ak niekto dostane výpoveď po 1.9., tak nárok na odstupné má automaticky, nič nemusí žiadať.
darvas
11.09.07,11:05
Ano vypoveď bola doručená v júni ... ešte jeden detail - zamestnankyna síce nepožiadala o skončenie PP, ale vo výpovedi zamestnávateľ uviedol, že zamestnancovi plynie 2 mesačná výpovedná lehota s tým, že PP bude ukončený 31.8.2007.....
Chobot
11.09.07,11:18
Ano vypoveď bola doručená v júni ... ešte jeden detail - zamestnankyna síce nepožiadala o skončenie PP, ale vo výpovedi zamestnávateľ uviedol, že zamestnancovi plynie 2 mesačná výpovedná lehota s tým, že PP bude ukončený 31.8.2007.....

To je všetko v poriadku, zamestnávateľ to tam správne uviedol. Napriek tomu ona mohla do konca júna požiadať o skončenie pred začiatkom VD.

Ak tak neurobila, tak PP skončil 31.8. Ona pracovala v mesiacoch júl, august, za čo dostala mzdu. Teraz nemá nárok na žiadne odstupné.
darvas
13.09.07,05:52
rozumiem - no napriek tomu jej chce zamestnávateľ odstupné vyplatiť. Takže ak dodatočne doložím žiadosť o skončenie PP s dátumom do 31.6.2007, môžem mu v tom prípade odstupné vyplatiť??
Chobot
13.09.07,07:31
rozumiem - no napriek tomu jej chce zamestnávateľ odstupné vyplatiť. Takže ak dodatočne doložím žiadosť o skončenie PP s dátumom do 31.6.2007, môžem mu v tom prípade odstupné vyplatiť??

Zaemstnávateľ, ak chce, môže vyplatiť akékoľvek odstupné, aj keď zamestnanec na to nemá nárok. Akurát to nebudú daňovo uznateľné náklady.
zienka
13.09.07,16:19
Prosim poradte mi.:mee:
Dali sme zamestnancovi vypoved podla § 63 - pre nadbytocnost ku dnu 11.09.2007. Teraz som ale zistila, ze ma narok na vypovednu dobu a odstupne. To v praxi znamena co? Ze musi vo firme pracovat oktober, november, december /pracuje viac ako 5 rokov/ a v mzde ktoru mu vyplatime za december bude aj 3-mesacne odstupne?
A ja som ho uz poodhlasovala zo zdravotnej poistovne a zo socialnej poistovne taktiez, a tiez som odhlasila firmu nakolko uz nema zamestnancov? To som mala urobit asi az v decembri, ze?
Co mam teraz robit?
Prosim poradte mi, som zufala :mee:
veronikasad
13.09.07,16:40
Prosim poradte mi.:mee:
Dali sme zamestnancovi vypoved podla § 63 - pre nadbytocnost ku dnu 11.09.2007. Teraz som ale zistila, ze ma narok na vypovednu dobu a odstupne. To v praxi znamena co? Ze musi vo firme pracovat oktober, november, december /pracuje viac ako 5 rokov/ a v mzde ktoru mu vyplatime za december bude aj 3-mesacne odstupne?
A ja som ho uz poodhlasovala zo zdravotnej poistovne a zo socialnej poistovne taktiez, a tiez som odhlasila firmu nakolko uz nema zamestnancov? To som mala urobit asi az v decembri, ze?
Co mam teraz robit?
Prosim poradte mi, som zufala :mee:

Z dôvodu nadbytočnosti môžete skončiť PP aj dohodou k 11.9.2007. Potom nemusíš robiť nič. Má nárok na odstupné podľa odpracovaných rokov vo firme - do 5 rokov 2 mesiace, nad 5 rokov 3 mesiace

Odstupné vyplatíš v najbližšej výplate.

-------
Veronika
zienka
13.09.07,16:55
Z dôvodu nadbytočnosti môžete skončiť PP aj dohodou k 11.9.2007. Potom nemusíš robiť nič. Má nárok na odstupné podľa odspracovaných rokov vo firme - do 5 rokov 2 mesiace, nad 5 rokov 3 mesiace

Odstupné vyplatíš v najbližšej výplate.

-------
Veronika

A neplati tu vypovedna doba podla noveho zakonnika? Teraz som citala literaturu a bolo tam napisane, ze ma narok aj na vypovednu dobu aj na odstupne?
Kvoli tomu som na pochybach?:mee:
veronikasad
13.09.07,16:57
Ak zotrvá v prac.pomere po doručení výpovede, má nárok na mzdu počas výpovednej lehoty aj odstupné po skončení prac.pomeru.
Táto možnosť do 31.8.2007 nebola. Ak zamestnanec nepožiadal o skončenie prac.pomeru pred začiatkom plynutia výpovednej doby, nárok na odstupné mu zo zákona nevznikol.
Toľko ku zmenám v ZP.

-------
Veronika
zienka
13.09.07,17:00
Takze ked sme ku datumu 11.09.2007 uzatvorili dohodu o ukonceni pp z dovodu nadbytocnosti a on s nou suhlasil, tak mu vyplatim len odstupne, a vypovedna doba sa na neho nevztahuje?
Zacinam sa do toho akosi zamotavat:confused:
veronikasad
13.09.07,17:03
Takze ked sme ku datumu 11.09.2007 uzatvorili dohodu o ukonceni pp z dovodu nadbytocnosti a on s nou suhlasil, tak mu vyplatim len odstupne, a vypovedna doba sa na neho nevztahuje?
Zacinam sa do toho akosi zamotavat:confused:

Nie je povinnosťou zamestnanca zotrvať v PP počas celej výpovednej doby, pokiaľ zamestnávateľ na tom netrvá.

Ešte by mohol byť jeden problém, ktorý sme tu už riešili. Ak bola výpoveď doručená v auguste, vzťahuje sa na ňu starý ZP. Pozri : http://www.porada.sk/t60668-narok-na-odstupne-skoncenie-pp-dohodou-vo-vypovednej-dobe-plynucej-od-1-9-2007-a.html?highlight=odstupn%E9

--------
Veronika
zienka
13.09.07,17:20
Nie vypoved mu bola dana az v septembri, takze ked sme podpisali dohodu a zamestnanec potom nenastupil do pp a zamestnavatel netrva na vypovednej dobe, postupovala som spravne?
Chobot
14.09.07,08:49
Takze ked sme ku datumu 11.09.2007 uzatvorili dohodu o ukonceni pp z dovodu nadbytocnosti a on s nou suhlasil, tak mu vyplatim len odstupne, a vypovedna doba sa na neho nevztahuje?
Zacinam sa do toho akosi zamotavat:confused:

Nezamotávaj sa!:eek:

Jednoducho si zapamätaj, že ak je dohoda o skončení PP, neaplikuje sa nijaká výpovedná doba.

Ak je výpoveď, tak iba s ňou je spojená výpovedná doba.
darvas
18.09.07,05:41
Veľmi pekne ďakujem ... ešte mám jednu otázočku - do skutočne odpracovaných hodín z ktorých sa vypočítava priemerna hodinová mzda na odstupné - sa zaratávajú aj hodiny a suma za sviatky a dovolenky ak ma zamestnanec zaplatene formou náhrady???
darvas
24.09.07,17:29
... to mi nikto nepomôže?? - ak niekto vie bližšie info - prosím pomôžte!!
Zoltán Kovács
24.09.07,18:00
... to mi nikto nepomôže?? - ak niekto vie bližšie info - prosím pomôžte!!

Pozri toto, ermon tam dal tabuľku na výpočet:

http://www.porada.sk/459624-post8.html
veronikasad
24.09.07,18:29
Môžeš použiť aj tento vzorec :
priemerná hodinová mzda za predch. štvrťrok, ktorou si platila D a SV x 21,74 x 8 = mesačné odstupné

Na vysvetlenie :
21.74 je konštanta - priemerný počet kal. dní v mesiaci
8 hod - denný fond prac.času - ak má kratší úväzok, tak napr. x 6

------
Veronika
Zoltán Kovács
24.09.07,18:31
Môžeš použiť aj tento vzorec :
priemerná hodinová mzda za predch. štvrťrok, ktorou si platila D a SV x 21,74 x 8 = mesačné odstupné

Na vysvetlenie :
21.74 je konštanta - priemerný počet kal. dní v mesiaci
8 hod - denný fond prac.času - ak má kratší úväzok, tak napr. x 6

------
Veronika

Nemenil sa náhodou od 01.09.2007 novelou aj táto konštanta na 21? Alebo som len zachytil nesprávne info?
veronikasad
24.09.07,18:36
Nemenil sa náhodou od 01.09.2007 novelou aj táto konštanta na 21? Alebo som len zachytil nesprávne info?

Nezachytila som to, ale nevidím dôvod zmeny. Je to nejaký priemer pracovných dní v roku a novelou ZP sa nič nemenilo. Idem hľadať ...

---------
Veronika
veronikasad
24.09.07,18:48
Nemenil sa náhodou od 01.09.2007 novelou aj táto konštanta na 21? Alebo som len zachytil nesprávne info?
Tak niečo som predsa našla v komentári k § 134 ZP z časopisu PORADCA:
Priemerný počet kal.týždňov pripadajúci na jeden mesiac je 4,35 týždňa, U zamestnanca s týždenným prac.časom 40 hod. sa na výpočet priemerného mesač.zárobku použije počet 174 hod. Je to komentár JUDr. Evy Kováčikovej, či ho možno uznať za oficialny - neviem.

Pri prepočte uvádzanom v predch.príspevku vychádza mesačný fond prac.času 173,92 hod. - teda veľký rozdiel tam nie je.

--------
Veronika
Jankaaa
26.09.07,17:13
Zamestnanec požiadal o ukončenie prac.pomeru dohodou podľa § 60. Bude mať nárok na odtupné?
Zoltán Kovács
26.09.07,17:37
Zamestnanec požiadal o ukončenie prac.pomeru dohodou podľa § 60. Bude mať nárok na odtupné?

Podľa mňa nie. Odstupné patrí zamestnancovi iba v tom prípade ak zamestnávateľ s ním rozviaže prac.pomer podľa § 63 ods 1 písm a) a b).
KEJKA
26.09.07,19:41
Novela ZP rozšírila možnosti získania odstupného - viď §76
darvas
30.09.07,14:25
Dakujem pekne - len nepomohlo mi to pri mojej otazke - chcela som vediet, ktore sumy mam zahrnut do vypoctu priemernej hodinovej mzdy - musim zaratat aj sumu a hodiny za dovolenku aj sviatok ak je zamestnancovi preplatená ako náhrada??"
veronikasad
30.09.07,14:42
Veľmi pekne ďakujem ... ešte mám jednu otázočku - do skutočne odpracovaných hodín z ktorých sa vypočítava priemerna hodinová mzda na odstupné - sa zaratávajú aj hodiny a suma za sviatky a dovolenky ak ma zamestnanec zaplatene formou náhrady???

Píšeš o skutočne odpracovaných hodinách - počas dovolenky a sviatkov zamestnanec nepracuje, patrí mu za ne náhrada mzdy. Náhrada mzdy sa nezapočítava do výšky mzdy pre výpočet priemerného zárobku.

-------
Veronika
Zita4
30.09.07,15:45
Nemenil sa náhodou od 01.09.2007 novelou aj táto konštanta na 21? Alebo som len zachytil nesprávne info?
Je to konštanta a nemá sa prečo meniť.
Výpočet:
Rok má 365 (http://www.porada.sk/t59492-365-ostatne-zavazky-voci-spolocnikom-a-clenom.html),25 dňa
Počet týždňov v roku: 365 (http://www.porada.sk/t59492-365-ostatne-zavazky-voci-spolocnikom-a-clenom.html),25 dňa : 7 dní v týždni = 52,18 týždňov v roku
Počet týždňov v mesiaci = 52,18 : 12 mesiacov = 4,348 týždňov v mesiaci
5-dňový pracovný týždeň má: 4,348 x 5 dní = 21,74 dní v mesiaci.