zuz23
27.08.07,13:02
Dobrý deň,
neviete mi niekto poradiť, kde by som mohla stiahnuť formulár na napísanie reklamácie? Prípadne čo má taká písomná reklamácia obsahovať?
Ďakujem
Aljok
27.08.07,11:16
Prečo chceš písať reklamáciu? Zavolaj na číslo zákazníckeho servisu, ktoré máš niekde v návode, alebo pri záručnom liste a nahlás reklamáciu telefonicky.
zuz23
27.08.07,12:16
Preto písomne, lebo mi robia problémy v servise.
a auguste 04 bola kupovaná práčka...v máji 06 (čiže ešte v záruke) sa pokazil celý programátor a bol nám vymenený nový....tento nový sa opäť v auguste 07 pokazil....servisná organizácia tvrdí, že na súčiastku dávajú 6 mes. záruku a teda si celú súčiastku musím uhradiť sama (2.000,-). Tak som volala do Združenie spotrebiteľov SR, na SOI-ku a aj predávajúcemu a tí mi všetci zhodne tvrdia, že pokiaš bola súčiastka menená za novú, nie opravovaná, ešte v čase záruky práčky, vzťahuje sa na ňu záruka 24 mesiacov odo dňa namontovania do práčky...tzn. od mája06 do mája 08. Keďže už z telefonického rozhovoru so servisnou organizáciou viem, že mi túto reklamáciu nechcú uznať, volala som späť na SOI-ku, kde mi odporučili poslať reklamáciu písomne, oni sa musia vyjadriť a ja potom ich vyjadrenie+všetky doklady, ktoré k tomu mám mám zaslať im a oni to budú riešiť...preto potrebuje písomnú reklamáciu...nejký vzor, formulár....aby som náhodou nezabudla na nič podstatné, čo by tam malo byť ;) .
fachman
27.08.07,13:11
Pred pár dňami som sa pýtal na aut.práčky,keďže robia problémi zaslúžia si anti reklamu,chcem kupovať práčku,takže aká značka práčky robí problém Tebe a možno nie si sama,komu sa vyhnúť pri kúpe? Takto nanich.Nie sú profesijonáli,tak nech idú...
zuz23
27.08.07,15:54
ide o výrobcu ARDO :cool: a nie som sama, čo s ňou má problémy.
ormika
28.08.07,05:22
Ja mám s ARDO zase dobré skúsenosti. Podľa mňa záleží od predajne kde si to kupovala. My sme mali niečo s rúrou, prišiel servisák, a ja som nemohla nájsť servisnú knižku. No máme ešte aj digestor ARDO, tak tie kupony zobral od digestoru. Nebol žiadny problém. A v predajni kde som to kupovala mi povedali, že mi kľudne servisnú knižku, resp. kupóny na sporák vybavia ak budem chcieť. Všetko určite závisí od ochoty ľudí.