polka
27.08.07,20:26
Zamestnanec požiadal v marci tohto roku o predčasný dôchodok, ktorý mu bol aj priznaný. K 31. 8. 2007 rozviazal PP dohodou prvýkrát. Okrem hlavného PP mal aj vedľajší PP, v ktorom tiež rozviazal PP dohodou k 31.8. 2007.
- Má nárok na odchodné?
- Má nárok na odchodné aj z VPP?
- Ak áno, musí o odchodné požiadať písomne, alebo sa mu musí odchodné automaticky zo zákona vyplatiť?
- V ktorom mesiaci sa má vyplatiť odchodné?
polka
27.08.07,20:34
Prosím, nevie mi nikto poradiť?
Andyke
27.08.07,21:01
polka
27.08.07,21:12
Ďakujem za radu. Ten link som si pozrela, ale nenašla som odpoveď na všetky moje otázky, teda či odchodné ide aj z VPP a či o odchodné treba písomne požiadať alebo sa musí vyplatiť aj bez žiadania, automaticky v zmysle zákona.
polka
28.08.07,18:16
Prosím, nenájde sa niekto, kto by mi vedel poradiť v mojom probléme (viď vyššie)?
Enyma
29.08.07,17:18
Dobry vecer, ak som dobre pochopila, predčasny dôchodok bol priznaný sociálnou poisťovňou dňom 31.8.2007, pracovný pomer v spoločnosti
skončený dňom 31.8.2007. Podľa zákona v tomto prípade sú splnené
všetky podmienky :
1. Pri prvom skončení pracovného pomeru
2. Po nadobudnutí nároku na predčasný dôchodok
3. Ak o dôchodok požiada v čase trvania pracovného pomeru, alebo
bezprostredne po skončení pracovného pomeru
Odchodné sa vyplatí po preukázaní dokladu zo sociálnej poisťovne
o priznaní predčasného dôchodku, po splnení všetkých zákonom daných
podmienok a nemusí o to zamestnanec žiadať.

enyma
Jozef Mihál
29.08.07,18:04
Dodávam, že nárok na odchodné je len pri prvom skončení pracovného pomeru, každý pracovný pomer sa posudzuje samostatne, z toho vyplýva, že nárok na odchodné je len z jedného ukončeného pracovného pomeru. Z hlavného? Z vedľajšieho? To už Zákonník práce exaktne nerieši.
polka
29.08.07,20:35
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Rada by som ešte vedela, či pri odchode zo zamestnania po skončení pracovného pomeru si môže zamestnanec požiadať o vydanie svojho osobného spisu. Ďakujem.
Zoltán Kovács
29.08.07,20:38
Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Rada by som ešte vedela, či pri odchode zo zamestnania po skončení pracovného pomeru si môže zamestnanec požiadať o vydanie svojho osobného spisu. Ďakujem.

Vydanie nie, lebo to si povinný archivovať. Ale nahliadnuť, prípadne urobiť si poznámky, či aj kópie to neviem.
polka
29.08.07,20:43
Vydanie nie, lebo to si povinný archivovať. Ale nahliadnuť, prípadne urobiť si poznámky, či aj kópie to neviem.
Vďaka,je na to nejaký zákon?
Zoltán Kovács
29.08.07,20:49
Vďaka,je na to nejaký zákon?

Je to § 75 Zákonníka práce

§ 75
Pracovný posudok a potvrdenie o zamestnaní

(1) Zamestnávateľ je povinný vydať zamestnancovi pracovný posudok do 15 dní od jeho požiadania. Zamestnávateľ však nie je povinný vydať zamestnancovi pracovný posudok skôr ako dva mesiace pred skončením pracovného pomeru. Pracovným posudkom sú všetky písomnosti týkajúce sa hodnotenia práce zamestnanca, jeho kvalifikácie, schopností a ďalších skutočností, ktoré majú vzťah k výkonu práce. Zamestnanec má právo nahliadnuť do osobného spisu a robiť si z neho odpisy.
polka
29.08.07,21:03
Rozumiem, ale ak sa v osobnom spise u zamestnávateľa (nie v spise u mzdára) nachádzajú všetky platové dekréty, môže sa to po odchode zamestnanca zneužiť?!
Zoltán Kovács
29.08.07,21:08
Rozumiem, ale ak sa v osobnom spise u zamestnávateľa (nie v spise u mzdára) nachádzajú všetky platové dekréty, môže sa to po odchode zamestnanca zneužiť?!

Zneužiť na čo? A proti zneužitiu predsa je zákon o ochrane osobných údajov, a zamestnávateľ je povinný zabezpečiť ich proti zneužitiu.
polka
29.08.07,21:14
To je pravda, malo by to tak byť.