Bubasis
28.08.07,09:58
Viem, ze sa ohladom týchto tém uz co to popisalo ale nepomohlo mi to vyriesit moj problem, takze vas prosim o radu...Zamestnanec bol predvolany ako svedok na vysluch pricom si pozaduje potvrdenie usleho zarobku, ktory by mu mal sud zaplatit...Problem mi vznikol v tom, ze dany zamestnanec je odmenovany percentualne podľa vyšky tržieb z konkretneho mesiaca co v praxi znamena, ze jeho mzda sa pohybuje rozne (v r. 2007 to bolo od tych 11 000 za slabsie mesiace do 26 000 v hrubom...) V pracovnej zmluve ma dohodnutu minimalnu mzdu plus premie v neobmedzenej vyske..cize do premii mu davam rozdiel medzi min. mzdou a stropom dosiahnutym v konkretnom mesiaci...Z toho vychadzajuc neviem predbezne urcit kolko tento zamestnanec v dany den zarobi a o kolko peniazkov pride...(a ci vobec o ne pride..kedze su hodnoteni ako skupina predajcov a lisia sa len vyskou percent). Prosim poradte mi ako mam uslu mzdu vypocitat v takomto pripade...A tiež si nie som ista ako je to s odvodmi (ZP + SP) a odhlasovanim zamestnanca...Velmi pekne ďakujem za akukolvek pomoc
Bubasis
30.08.07,08:44
Poradi mi niekto?...prosiim dost mi to suuri a fakt neviem co s tym..Uz som rozmyslala, ze budem vychadzat z minimalnej mzdy - cize usly zarobok bude:
7 600/160 hod (prac.fond-IX/2007)=47,5 x 8 hod/deň=380,- Sk
Túto sumu zrazim zamestnancovi zo zakladnej mzdy a hotovo...co myslite? :)
azuz
30.08.07,08:58
Myslím si, že by si mala vychádzať z priemerného zárobku.
Ak nepracoval, nemá nárok na mzdu ale na náhradu mzdy a pri jej výpočte sa zvyčajne vychádza z priemerného zárobku.
Bubasis
30.08.07,10:24
Dakujem ti velmi pekne za rychlu odpoved :) vobec som si nebola ista ci postupujem spravne a urcite dam radsej na teba...cize budem vychadzat z priemerneho zarobku za II.Q ()Este by ma zaujimalo co s odvodmi do SP a ZP a taktiez s prerusovanim poistenia...Je zamestnanec a zamestnavatel povinny zaplatit za tento den a zrazenu ciastku odvody a daň?
azuz
30.08.07,10:38
Z pohľadu zamestnávateľa je to neplatené voľno - takže prerušuješ sociálne poistenie a neplatíš príslušné odvody. Keďže ide o neplatené voľno, ktoré je zamestnávateľ povinný poskytnúť, upravuje sa min. VZ pre ZP.
Bubasis
30.08.07,12:52
Este raz dakujem velmi pekne za objasnenie toho celeho ;) prajem krasny den
jana32
28.10.09,08:32
Dorbý deń, dnes poradu bombardujem otázkami, ale nejako to tak vyšlo. Zamestnanec bol predvolaný na súd a doniesol papier, kde mu mám potvrdiť, ale neviem z toho vyjsť.
Je tu veta: Čistý hodinový zárobok vo výške 3,44 € - má čistý mesačný zárobok, z ktorého pripadá na jednu hodinu pracovného času .... €. Ak je jeho hodinový zárobok 3,44 €, tak nerozumiem, čo napísať do tej vybodkovanej časti - to isté? A ešte jedna veta : Ušlý zárobok sa mu zrazí - nezrazí z jeho zárobku. Čo to znamená? Veľmi pekne ďakujem, potrebujem to vyplniť a neviem sa pohnúť dopredu.