liebling
28.08.07,12:25
Už 3 týždne sa trápim:mee: Z ničoho-nič sa mi začalo trhať ucho,teda vlastne lalok na tom mieste,kde sa spája s tvárou.Neviem však prečo, lebo som nemala nijaký úraz ani nič podobné.Natieram si to neustále,ale nehojí sa to,buď to krváca alebo z toho vyteká žltkastá tekutina.chýbajú mi snáď nejaké vitamíny alebo čo?budem rada, ak mi pomôžete nejakou radou.:o
kačenka
28.08.07,10:39
toto mal aj môj syn, keď bol malý. Najprv som mu to natierala Framykoinom, to síce zabralo ale len na čas. Potom sa mu to opakovalo viac krát. Išla som s ním k detskej lekárke a tá mu predpísala nejakú masť s antibiotikom. Údajne to bola nejaká infekcia. Ale meno tej masti si už nespomínam. Vyskúšaj ten Framykoin a uvidíš. Možno zaberie a budeš mať pokoj.
Pohar
28.08.07,10:45
NA UšI DAVAJU AJ ANTIBIOTICKU MAST - BACTROBAN.
kačenka
28.08.07,10:58
myslím, že to je ona, čo mal aj môj syn.
Pohar
28.08.07,11:00
MôžE BYť.....TO DáVAJú DETSKý LEKáRI NA HOJENIE Uší.
liebling
28.08.07,11:37
To ste ma potešili. S tou masťou to vyskúšam.Ale aj som sa pobavila. Mám už 29r. a trápia ma takéto "detské"neduhy? Že by som sa po vysadení antikoncepcie vracala do detských čias;) . Ale nie, samozrejme že to bol vtip. ale dík sa radu.Pa
adi11
28.08.07,12:08
Odporučila by som nahrievať lampou BIOPTRON.:)
zuzanelka
28.08.07,12:31
Byť na Vašom mieste račej zájdem lekárovi - môže to byť aj exem a to sa lieči dlho a tiež antibiotikamy.
Bastian
28.08.07,14:28
Moze byt ze Ti to vysusa alebo drazdi sprchovy gel.
Psycholog
28.08.07,15:41
Dovoluji si s návštěvou lékaře naprosto souhlasit, zejména, pokud tekutina z "natrženého" ucha je žlutá a velmi nevábně páchne. Pokud nechcete jít k lékaři pak doporučuji sušit ránu souběžně framykoinovým zásypem (z lékárny cca za 50 Sk) a potírat propolisovou tinkturou!(od včelaře). Rána se nesmí mastit, jen vysušovat. Mám s tím pozitivní zkušenosti v rodině i u dospělých osob - babičky. Držím palce, Petr