vilob
28.08.07,21:55
zaujímalo by ma, aké skúsenosti máte s biolampou. oplatí sa kúpiť si ju?
Paula
28.08.07,19:59
ekopo
28.08.07,20:00
To závisí od toho, čo je to "oplatí". Dnes je toľko výrobkov, kde sa predajcovia nabalujú. Lampa nie je lacný špás. Okrajové skúsenosti : skôr dobré.
Paula
28.08.07,20:04
A v niektorých prípadoch nie je lekárom doporučená, niekedy priam zakázaná. Záleží od diagnózy.
misomiso
29.08.07,15:44
Svokrovci ju maju, svietia si s nou uplne vsade. Ja som to skusal a povazujem to za marketingovy tah. Nedal by som za nu ani 1,50.
adi11
29.08.07,18:06
Ja by som povedala, že je to taká domáca liečebná pomôcka, ale nie zázračná. Môžem potvrdiť, že urýchľuje hojenie popálenín, odrenín, vyrážky na tvári, rôzne poranenia a vyhladzuje aj vrásky / účinok po 2 mesiacoch je videteľný /. Používame ju celá rodina / hlavne ja a môj starý/ asi 4 roky a som s ňou spokojná, myslím, že sa oplatí kúpiť. Nedoporučujem podrukou - ja mám od Zepteru za 10tis. aj návodom a záručným listom.
misomiso
29.08.07,18:14
Aha - tak na tie vrasky som to neskusal :)
Timka1
29.08.07,18:20
Misomiso, rozosmial si ma, dobre vieš poštekliť nás ženy.
Ofélia
29.08.07,18:20
Bio lampu má môj lekár, dávala som si ju na pery - herpes a po operácii na tvári - jazvy, musím povedať že to bolo fajn, krásne mi jazvy vybledli no v rane som mala mikróby, po mesiaci sa rana otvorila............ takže zvonky jazva pekná, zvnútra bolela, takže nieje tá lampa až taká liečivá.
adi11
29.08.07,18:33
Tú lampu treba vedieť aj používať a prečítať si návod - dezinfikácia je potrebná hlavne pri otvorených ranách
adi11
29.08.07,18:35
No možno za pár rokov ju budeš zháňať ? misomiso
najag
02.09.07,15:44
Kto pozna podstatu a ucinky polarizovaneho svetla, tak vie o com biolampa je. Poznam aj lepsiu lampu nez Zepter, najma co sa tyka jej ucinkov, pretoze Zepterka nepozna zvysenie ucinku zmenou frekvencie.
Robina
02.09.07,19:30
bio lampa od Zepter je veľmi veľká pomoc. Bola som po operácii - brucho celé rozrezané - stehy otrasné a poslúchla som na radu známej a každú chvíľu ako som vládala, som si svietila úplne blízko na ranu. Ani ma tak neboleli stehy a na bruchu mi zostal skoro neviditeľný pásik. Je výborná pri zápaloch - len ju treba používať vždy keď sa dá.
najag
03.09.07,08:48
Robina, naozaj to musi byt biolampa od Zepter ? Myslis si, ze ina nepomoze ? :) :) :)
Robina
03.09.07,14:19
Ja neviem posúdiť, lebo inú som nemala. Ale s touto mám len dobré skúsenosti. Samozrejme, že po prvých svieteniach sa nezbadá výsledok. Málokedy. Treba mať trpezlivosť, ale také, že bolí zub a nahreješ lampou aj párkrát a prestane. Ja na ňu nedopustím.
Paula
03.09.07,14:23
Ušetríš aj na zubárovi :)
Robina
06.09.07,17:33
Nemyslela som to tak, že nechodím k zubárovi a "len nahrejem." Mala som na mysli také, že nejaký prievan alebo malá komplikácia. Napr. pri malých deťoch - bolestivé mliečne zúbky . Alebo aj nejaké kožné problémy, vyrážky a pod.
Majda Milan
27.11.10,03:30
Kupil som si jednu biolampu xxxxx a som velmi spokojny. To viete, som po operacii a osvecujem si s biolampou jazvy. Osobne som sa tiez velmi bal dat take peniaze za taku vec. Predsa len neveril som na to. No ked som videl ze to pouzivaju aj v nemocniciach, nakoniec som sa rozhodol si to kupit. A nelutujem. Rany sa mi hoja pekne a rychlo. Skoda ze som o tom nevedel uz skor.Odporucam kazdemu kto ma nejake jazvy.