zlatica76
17.02.05,09:30
Chcela by som sa opytat:

spravcovsky poplatok za spravu bytov, ktore su predane (cize vo vlastnictve FO) a spravuje ich s.r.o., ktora ma v registri zapisanu "spravu bytov" je v tejto s.r.o. odpocitatelnou polozkou? alebo § 13 ods. 2/d platí len pre bytové druzstva a SVB?

Dakujem