stano07
29.08.07,16:37
Keď chcem zminimalizovať otvorené okno, tak sa mi niekde stratí. Vyzerá to tak, ako keby sa tie otvorené okná skrývali za panel úloh. Viem, že sa dá použiť na prepínanie medzi jednotlivými oknami kláv.skratka ALT+TAB, ale to ma veľmi zdržuje a je to neprehľadné. Skúšal som už všetky dostupné nastavenia v paneli úloh a ponuke štart, ale márne. Vie mi niekto poradiť???
pomoc k doonio
04.09.07,17:03
skus sa pozriet ci ti ich neminimalizuje na inu plochu napr. ked mas pc pripojene k tv
kamowski
04.09.07,18:03
Tiež sa mi to občas stane a asi to len tak neopravíš. Používam na to priložený programík.
luigi72
05.09.07,13:08
hmmimotemy
luigi72
06.09.07,09:36
Aj mne sa to uz stalo, deti mi to asi urobili, ale neviem ako sa im to podarilo, :) , dlho-dlho som to nevedel upravit, tiez som musel pouzivat alt+tab na prepinanie medzi oknami a potom v jednom nemenovanom fore mi poradili jednu stranku, kde su vselijeke nastroje na rozne opravy Windows.

Hned sem dam link:

http://www.kellys-korner-xp.com/taskbarplus!.htm

tam treba vybrat Minimized Programs Missing (http://www.kellys-korner-xp.com/regs_edits/xp_taskbar_desktop_fixall.vbs) a stiahnut opravny balicek. :)
Tu najdete este vselijake dalsie opravy pre windows. Dufam, ze som pomohol.
Ofélia
06.09.07,09:47
Keď zminimalizujete nedáva sa vám to v pravo do panela pri hodinách?? Okná sa dajú prepínať aj spôsobom myšku na modrý dolný pruh, pravým kliknúť a vybrať z ponuky.
luigi72
06.09.07,14:08
skus sa pozriet ci ti ich neminimalizuje na inu plochu napr. ked mas pc pripojene k tv
To by musel mat graficku kartu s podporou 2 monitorov a mat tam sucasne definovane 2 monitory. A podla definovania pracovnej plochy by mal potom bud taskbar len na monitore 1 alebo roztiahnuty na oba monitory. V kazdom pripade by ale mal vidiet minimalizovane okna. Ak ma prepojenie na telku, vidi tam to iste, co na monitore.
stano07
12.09.07,07:54
Srdečná vďaka kamowski. Použil som program, ktorý si poslal a pomohlo to.
Vyše pol roka sa s tým trápim, a určite nie len ja. Ešte raz vďaka.
kamowski
12.09.07,16:13
bestripper
26.08.10,15:47
SUPER....ďakujem.......:)