Jurho
29.08.07,19:14
Mam jeden problem > mam normalne nainstalovany Acrobat Reader, funguje v pohode - z Windowsu.......ale ak je na nete nieco v PDF - chcem to otvorit - zobrazi sa biele okno (v lavom rohu male cervene "x") - ako keby navedel v com to otvorit--->naviete co s tym? Diky


otvaram to cez Internet Explorer...........
AR som tiez preinstaloval - a nic..........
tuxik senior
29.08.07,17:28
z akeho prehliadaca to otvaras? v opere je treba niekedy nastavit pomocou ktoreho programu sa to ma otvratat, IE s tym tiez robi niekedy problemy a nechce asociovat, pomaha reinstalacia AR, alebo sprava doplnkov, pokial to vobec funguje.

edit:
aha, neviem citat medzi riadkami, tak v IE si klikni na nastroje a spravovat doplnky, kde si najdes plugin pre PDF a bude to. inak riesenim je pdf stahovat a neprehliadat ich v IE ked su z netu. ukladaju sa do tempu, ktory potom iba rastie a zabera vela miesta na disku. ked si to niekam budes ukladat tak to mozes zmazat kedy sa ti zachce.
Jurho
29.08.07,17:57
Vies presnejsie popisat cestu? Dal som hore>Tools > Internet Options >Programs.....ale nem,nemozem to najst
tuxik senior
29.08.07,18:15
mno to je inde, anglicky neviem presne. ale Tools > Control accessories alebo nieco take je to tretia polozka od zaciatku roletky > kliknes na vyber view a vyberes prvu polozku a hladaj PDF.
Jurho
30.08.07,12:33
Aj tak to naaviem najst> V tools je 6 ponuk:Mail and News, Synchronize, Windows Update, Show Related Links, ICQ Lite a Internet Options. Do úvahy pripadá len I.Options > Programs. Tam sa dajú vybrat programy na jednotlivé typy suborov (HTML editor => Word
E-Mail =>Outlook
Newsgroups =>Outlook
Internet call =>Net meeting
Calendar =>
Contact list =>Adress book)

nič viac .........dalsie sa tam pridat neda...................??????
tuxik senior
30.08.07,13:45
tak hladal som a nasiel som, je to polozka menu tools > manage addons ...
otvori s ati okno http://windowsxp.mvps.org/images/IEAdd.JPG, kde si najdes Acrobat ... kliknes na to a dole oznacis enable.
nasledne zavri a otvor IE a mohlo by to fungovat.
pokial nie problem je niekde inde
Jurho
30.08.07,14:14
Tamto som nenasiel, ale nejakym zazrakom to uz funguje normalne.
(:dokedy:) :)
Aj tak diky moc.
tuxik senior
30.08.07,15:04
hm zaujimave, mozno nemas windows xp SP2, to by mohol byt ten problem.
windows si mozno spomenul ze ta hodnota v registroch s nazvom kluca adobe asi bude naozaj zapisana :D
Newww
30.08.07,15:39
Ci to nieje iba v tom ze je to vacsi subor a musis cakat kym ti ho stiahne. Pokial taha z netu tak je biela obrazovka a v lavom dolnom rohu nabiehaju data v percentach... pokial sa nemylim