truckmzdy
29.08.07,19:37
Začínam robiť mzdy v MRP a po zadaní dochádzky nočných strážnikov som zistila, že mi nevygeneroval nočné príplatky. Prosím skúsených MRP-ákov, ako mám postupovať? Srdečná vďaka
truckmzdy
09.09.07,14:59
Prosím, ak niekto z Vás vie, či sa dá nejako nastaviť, aby si vygeneroval z dochádzky program sám príplatky za prácu v noci, prosím poraďte. Kazu mi už môj spôsob zadávania odobrila - /zadala som si v Mzd. číselníku položky ako napr. pri Sociálnom fonde a ručne tam nahadzujem vyrátané hodiny/, ale bola by som rada, keby takúto vec vedel urobiť program automaticky, veď nočná práca nie je nič zriedkavé. Tak by to zrejme pomohlo mnohým užívateľom.
Vďaka za všetky reakcie. :)
lenkak
09.09.07,17:59
skús dať podnet/otázku na www.mrp.sk
truckmzdy
19.09.07,14:29
Vďaka lenkak, už mám pripravený celý zoznam dotazov na MRP, lebo prax mi prináša stále nové a nové otázniky. Dúfam, že som neurobila chybu, keď som si dala v práci kúpiť MRP na mzdy.
Kazu
19.09.07,15:19
Každý program má svoje muchy, nič to, vychytáš ich. Len to chce trochu času a pošli SS
sjuzn
07.02.08,17:25
Ahojte poradaci,
prosim, poradte mi, ak mate zamestnancov, ktori pracuju vo sviatok, v nedelu a v sobotu, a hlavne nocne priplatky neviem kde mam uviest pri vypocte mzdy zamestnanca. Mam MRP a uz som vyskusala vselico, no na nic som neprisla. Dakujem.
Kazu
07.02.08,17:37
Ahojte poradaci,
prosim, poradte mi, ak mate zamestnancov, ktori pracuju vo sviatok, v nedelu a v sobotu, a hlavne nocne priplatky neviem kde mam uviest pri vypocte mzdy zamestnanca. Mam MRP a uz som vyskusala vselico, no na nic som neprisla. Dakujem.

A čo ti nejde? Nevieš to nahodiť alebo to máš nahodené a vo mzde sa to neukazuje? Popíš postup čo si robila.
sjuzn
07.02.08,19:20
Neviem to nahodit
jholubok
23.09.09,07:23
mám ten istý problém - potrebujem nahodiť nočnú prácu a v MRP to nikde nenachádzam - už som skúšala všetko a stále nič, stále je mzda bez nočného príplatku. Robím niekde chybu? Dokonca ma prekvapilo, že ani v dochádzke som nenašla nočnú prácu
bobiko
14.05.14,13:26
Tiez som pred vypoctom nocneho priplatku v MRP. Odpoved som nasiel na stranke mrp.sk Snad sa este niekomu zide. Odpoved je pod otazkou c.363 Ako v programe Mzdy a personalistika nadefinovať mzdové zvýhodnenie (Vizuálny systém). (http://upgrade.mrp.sk/faqwebpages/FaqAnswer.aspx?cislo=363)