zitkova
30.08.07,07:47
Poraďte odkial peknú kvalitnú kuchyňu za rozumnú cenu v trenčianskom alebo trnavskom kraji. ďakujem
Braňo
30.08.07,05:52
a pozrela si témy :

hľadám výrobcu kuchýň
kuchyňa
Mária27
30.08.07,06:02
kika dáva na štandardné skrinky krásne ceny
pwerka
30.08.07,08:12
Špecifikuj "rozumnú cenu". Kuchyňu som vyberala začiatkom tohto roku a čo to som preskúmala, tak môžem poradiť...... U mňa nakoniec vyhral Decodom...
zitkova
03.09.07,08:58
ja som tiež rozmýšľala nad decodomom. Predbežne som si aj vybrala. Mátete niekto indukčnú dosku? Je dobrá?
pwerka
03.09.07,10:20
Indukčnú dosku nemám, počula som, že je to skvelá vec, ale nie všetky hrnce na tom fungugú. Napríklad hliníkove panvice sa na tom určite nedajú používať ale smaltované hrnce áno. Stačí riady odskúšať magnetom. Ak na dne hrnca magnet drží, tak je to v poriadku a na indukcii to bude fungovať.
Zoltán Kovács
03.09.07,10:22
Ja pre zmenu som sa rozhodol kuchynskú linku (spodnú časť) vymurovať podľa vlastných potrieb a rozmerov.
ayya
03.09.07,10:44
iba pre inspiraciu :-)

http://www.scavolini.com/index_content.asp

da sa tam vpravo hore na stranke nastavit jazyk, a potom si kliknite na modely :-) ja osobne som sa tam "hrabala" asi tri dni :-) nevedela som prestat :-)
aduliak
03.09.07,10:49
Poraďte odkial peknú kvalitnú kuchyňu za rozumnú cenu v trenčianskom alebo trnavskom kraji. ďakujem
Ahojte, aj ja som tu prednedavnom hladala vyrobcu kuchyn, nakoniec som vybrala firmu Trend-byt v Trencine, kvalitna za rozumnu cenu:)
bulnova
05.09.07,10:40
Smith, videla som nedávno v nejakom časopise murované kuchyne a naozaj ma veľmi zaujali. Vytvoril si sám nejakú predlohu alebo odkiaľ čerpáš nápady? Pochváľ sa.
luigi72
05.09.07,13:12
murovana kuchyna je faj, spodnu cast mozes spravit bez problemov, nacrtnes na papier podla vlastnej fantazie a ked mas sikovneho manzela, spravi ti to . :)
Zoltán Kovács
05.09.07,13:26
Smith, videla som nedávno v nejakom časopise murované kuchyne a naozaj ma veľmi zaujali. Vytvoril si sám nejakú predlohu alebo odkiaľ čerpáš nápady? Pochváľ sa.

Prečítal som pár rád, že ako vlastne by mala byť kuchyňa usporiadaná. Jednotlivé časti ako varná doska, dres,pracovná plocha ako by mali mať usporiadanie. A potom som do toho osadil to čo chcem mať ja (myčka riadu, chladnička,....). Podľa priestoru, ktorý mám k dispozícii sme urobili asi tri náčrty a nakoniec sme vybrali to čo sa najviac nám páčilo. Kuchyňa vlastne je do tvaru písmena J, so zrezaným rohom.
ayya
05.09.07,17:41
... videla som nedávno v nejakom časopise murované kuchyne a naozaj ma veľmi zaujali....

to sa maju niektori fajn, ked uz maju po rozhodnuti ;) mna to este iba caka, tak zhanam vselikde inspiracie ... na tej stranke, ktoru som hodila vyssie, je (odhadom) okolo 80 kuchyn vsetkych typov a stylov, od najmodernejsich, ktore vyzeraju skoro ako laboratorium az po tie murovane, ktore zase posobia velmi pritulne a domacky ... nasla som tam murovane, na tej stranke sa vsetky prospekty daju stiahnut fo formate pfd, iba ako priklad si mrkni napr. tento druh (http://www.scavolini.com/download.asp?gr_id=8&fa_id=8&cu_id=16&lang=EN), mozno ta tam nieco oslovi... ked sa tam ja prehrabujem, tak si vzdy vypnem zvuk, lebo priznam, ze ta ICH muzika ma dost rusi v "premyslani" :) keby bol nejaky problem pri stahovani tych katalogov, tak sa mi pripadne ohlas napisem podrobnejsi navod
zitkova
06.09.07,05:08
poznáte niekto firmu DREVOSTYL z Dolnej Stredy. Na stránke majú pekné kuchyne. Máte niekto od nich kuchyňu?
manus
06.09.07,06:01
poznáte niekto firmu DREVOSTYL z Dolnej Stredy. Na stránke majú pekné kuchyne. Máte niekto od nich kuchyňu?
Nie, od Drevostyl-u kuchyňu nemám, ani nepoznám na ňu názory, ale hádam sa tu niekto nájde, kto ich pozná a poradí ti.
Ja by som chcela o inom: treba si dať pozor na to, aby ste poznali niekoho, kto má kuchyňu od vášho potenciálneho výrobcu a aby bol s ňou spokojný. My sme také referencie nemali, ale páčili sa nám nábytky na predajni (boli fakt krásne vyrobené), tak sme sa rozhodli pre nich. Bola to chyba!!! Kalkulácia na kuchyňu bola urobená na 60.000,- Povedali sme si, že v kuchyni sa asi predsa trávi najviac času (aspoň u nás), tak sme sa rozhodli do nej investovať trošku viac peňazí, aby sme sa tam cítili čo najlepšie. Ale poviem vám, to čo nám doviezli, bola jedna KATASTROFA!!! A ešte tí majstri, čo ju montovali... No horor!!! Ich práca vyzerala ako v rozprávke Pat a Mat. Celú linku sme reklamovali a vrátili. Áno, dobre čítate, linku za 60tis. sme celú vrátili. Nebrali sme ani návrhy majiteľov (prišli sa na ňu osobne pozrieť), ktorí ponúkali výraznú zľavu a opravu chýb. Manžel to vystihol úplne presne, keď im povedal: "Toto nechcem ani zadarmo!!!". Nakoniec sme si ju dali urobiť úplne inde a vyšla nás ešte o 5tis. menej a tá kvalita - to sá nedá porovnať!!! Už len ten prvý dojem...

Tým som vám chcela povedať, že vždy je treba vidieť onen nábytok u zákazníka, nie na predajni, a byť si istý jeho spokojnosťou. A druhá vec je taká , že nie všetko drahšie musí byť aj kvalitnejšie. :rolleyes:
evika
10.09.07,12:52
a kde si si dala robiť tú kuchyňu?
manus
10.09.07,14:17
a kde si si dala robiť tú kuchyňu?
Neviem, či to tu môžem napísať, ale bola to firma LIVE Interier.:o
manus
10.09.07,16:47
Pripájam Link, aké pekné kuchyne robia. Preto vravím, radšie aj 2x vidieť niekde inde-u zákazníka, ako na predajni a nete...
www.liveinterier.sk (http://www.liveinterier.sk)
:)
manus
10.09.07,17:06
A teraz čosi z kuchyne, ktorú nám odovzdali.:mee:
manus
10.09.07,17:07
Dúfam, že sa Richard nenahnevá, že tu ´cápem´ takéto fotky, ale: "Riško bolo to z dobrej vôle."
toyota
12.09.07,08:14
A,čo tak DECODOM Nitra?
doop
09.05.08,07:16
Ahoj. My máme už tretí rok kuchyňu z TRENABu v Trenčíne - sme veľmi spokojní. Cena je približne rovnaká ako Decodom, ale je to priamo v TN. A aj chalani čo ju prišli namontovať boli absolútne perfektní! Čistotní, všetko po sebe spratali, no paráda! Tento rok sa chystáme na prerábku starého domu a veľmi vážne uvažujem nad murovanou linkou. Poradí mi niekto tipy, kto robí murované kuchyne?
Adkah
16.05.08,08:27
Ahojte Poradaci.
Potrebovala by som vase skusenosti a rady. Hlavne od Poradakov z okolia Ziliny (Najlepsie priamo zo Ziliny). Nemate niekto skusenost s kuchynskými štúdiami, vyrobcami kuch. liniek, resp. vsetko co suvisi s navrhom, montazou, dovozom kuchyne?Za rozumnu cenu. Rozumna cena je od 0,- do 100 000,- SK (komplet). Dakujem velmi pekne.
Adkah
22.05.08,09:24
Ahojte Poradaci.
Potrebovala by som vase skusenosti a rady. Hlavne od Poradakov z okolia Ziliny (Najlepsie priamo zo Ziliny). Nemate niekto skusenost s kuchynskými štúdiami, vyrobcami kuch. liniek, resp. vsetko co suvisi s navrhom, montazou, dovozom kuchyne?Za rozumnu cenu. Rozumna cena je od 0,- do 100 000,- SK (komplet). Dakujem velmi pekne.

No dobre, tak zvysim cenu alebo asi nik nepozna taku lacnu firmu :D
Cena neobmedzena. :D
Adkah
28.05.08,09:13
Naozaj nik nepomoze?
jankazb
28.05.08,09:59
Moju prvú kuchyňu robila FEPA Myjava, teraz budú robiť sestre a dúfam že o pol roka ďalšiu novú do domčeka zasa mne. :)
Nemajú síce žiadnu bombastickú reklamu, ale ja som bola,som a verím že ďalej budem spokojná.
Adkah
28.05.08,10:40
Moju prvú kuchyňu robila FEPA Myjava, teraz budú robiť sestre a dúfam že o pol roka ďalšiu novú do domčeka zasa mne. :)
Nemajú síce žiadnu bombastickú reklamu, ale ja som bola,som a verím že ďalej budem spokojná.

Prosim Ta maju nejaku internetovu stranku?
jankazb
28.05.08,11:14
Nemajú, treba ísť osobne, je to taká šikovná firmička, žiadny stolár na "kolene". Tlf. pre prípadné info: 0915746393
ssandra-123
29.05.08,18:15
My sme si poskladali kuchynskú linku z BRW Sentima vanilková kombinovaná s čerešňou, ked' nám príde, pridám nejaké fotky, to bude asi v polovici júna.Tiež je to vidiecky štýl a cena super.
Adkah
02.06.08,11:40
Nemajú, treba ísť osobne, je to taká šikovná firmička, žiadny stolár na "kolene". Tlf. pre prípadné info: 0915746393

Super, dakujem za cislo.
evelien
09.06.08,07:48
My sme si na zaklade odporucani mojej znamej a aj testov kuchynskych liniek http://www.test-magazin.sk/artest.php?testid=1 vybrali tu z Decodomu. Pride nam asi o mesiac, tak potom zreferujem, ci je vsetko OK. No doteraz, co sme pobehali viacere predajne, som sa prave tu stretla s najlepsim pristupom a aj cenou v porovnani s kvalitou.
zitkova
10.06.08,09:14
Tak kuchyňu už máme zajednanú na budúci týždeň už možno bude hotová. Nakoniec sme sa rozhodli pre decodom. Prikladám grafický návrh okno je len ilustračné.
Adkah
11.06.08,13:45
Tak kuchyňu už máme zajednanú na budúci týždeň už možno bude hotová. Nakoniec sme sa rozhodli pre decodom. Prikladám grafický návrh okno je len ilustračné.

Je krasna, mozem sa opytat kolko stala? Dakujem.
zitkova
11.06.08,14:47
Stála 96 000,- Sk, počuli sme aj názory, že je to veľa. Ale mne sa zapáčila mala som ju už dávnejšie vybranú a keď som ju videla naživo tak som bola skoro rozhodnutá. Boli sme aj u súkromníka, ale tá kvalita sa mi nepozdávala. Chceli sme dyhovanú kuchyňu (na masív nemáme) a väčšina robí fóliované. Dávala som si robiť rozpočet aj menším firmám a rozdiel tam bol okolo 20 000 - 30 000,- ale zase to boli len fóliované dvierka. Ja som spokojná a dúfam, že mi bude dobre slúžiť.
Adkah
13.06.08,12:29
Stála 96 000,- Sk, počuli sme aj názory, že je to veľa. Ale mne sa zapáčila mala som ju už dávnejšie vybranú a keď som ju videla naživo tak som bola skoro rozhodnutá. Boli sme aj u súkromníka, ale tá kvalita sa mi nepozdávala. Chceli sme dyhovanú kuchyňu (na masív nemáme) a väčšina robí fóliované. Dávala som si robiť rozpočet aj menším firmám a rozdiel tam bol okolo 20 000 - 30 000,- ale zase to boli len fóliované dvierka. Ja som spokojná a dúfam, že mi bude dobre slúžiť.

Takze tato je dyhovana? A mate v nej police alebo aj drotene vybavenie? Draha? Podla toho kto ma aky rozpocet na kuch. linku. Myslim, ze je to individualne. Presne tak, nech je clovek stastny a sokojny nie je to zalezitost na 1-5 rokov. :)
zitkova
14.06.08,06:11
V skrinách sú police, vedľa drezu je taká úzka vysúvacia skrinka na čistiace prostriedky, stolíky sú plnovysúvacie s dojazdom a dvierka na skrinkách nebúchajú. :)
Bionda
17.06.08,11:47
Ja pre zmenu som sa rozhodol kuchynskú linku (spodnú časť) vymurovať podľa vlastných potrieb a rozmerov.
Smith, veľmi dobrý výber- musím uznať dobrý vkus a dúfam, že predné dvierka dáš masív - to si aj taká linka zaslúži alebo aspoň kvalitné MDF a nie žiadne LDTD. Mne osobne sa páči murovanie- tehla.
Modroocko
17.06.08,12:03
Ak môžem prispieť svojim vlastným názorom, tak sa pripájam: Kuchyňa nemá byť veľká, podstatné je, aby bol dodržaný trojuholník: chladnička - varná doska a dres. Stačí, aby bol medzi nimi priestor na odkladanie a krájanie od 60 do 100 cm. Medzi dvoma rovnobežne stojacími kuchynskými linkami odporúčam vzdialenosť 120 - 140 cm. Inak sa po kuchyni zbytočne nabeháte. Jedáleň by aj tak mala byť mimo kuchnskej linky, nie v strede medzi dvoma pultami. A najpodstatnejšia vec - spodné skrinky riešte ako zásuvky. Ja som sa pri realizácii kuchyne rozhodla pre samé zásuvky okrem jednej skrinky - a tú dodnes ľutujem a už s manželom premýšľame, ako ju prerobiť na zásuvku. A ešte - veľmi sa mi osvedčil odpadkový kôš v skrinke pod drezom - je tam schovaný, nie je na očiach, nešíri sa z neho smrad po celej kuchyni, proste paráda.
zitkova
17.06.08,15:16
Umiestnenie košu pod derzom je užitočné. Mám ho aj ja zabudovaný existuje viacero variant.
Adkah
20.06.08,09:44
Umiestnenie košu pod derzom je užitočné. Mám ho aj ja zabudovaný existuje viacero variant.


Užitočne určite, ale koľko je maximálny objem zabudovaných košov? Ďakujem
Braňo
20.06.08,09:56
Stála 96 000,- Sk, počuli sme aj názory, že je to veľa. Ale mne sa zapáčila mala som ju už dávnejšie vybranú a keď som ju videla naživo tak som bola skoro rozhodnutá. Boli sme aj u súkromníka, ale tá kvalita sa mi nepozdávala. Chceli sme dyhovanú kuchyňu (na masív nemáme) a väčšina robí fóliované. Dávala som si robiť rozpočet aj menším firmám a rozdiel tam bol okolo 20 000 - 30 000,- ale zase to boli len fóliované dvierka. Ja som spokojná a dúfam, že mi bude dobre slúžiť.

96 tisíc je veľa. Ja mám podstatne väčšiu kuchyňu za menej. Avšak ak trváš, že musí byť z decodomu platíš aj značku.
:D
evelien
06.08.08,06:49
poslusne hlasim - uz mame doma zmontovanu tu kuchynsku linku z Decodomu. co sa tyka samotnej kuchynskej linky - max. spokojnost. dotiahnute detaily (az na absolutne farebne neladiace krytky na listu - musime zohnat nove). inak ziadne poskodene diely.
da sa povedat, ze pri rekonstrukciu nasho bytu to bola prva dodavka bez zavad.
zuzi1
13.08.08,19:46
Ja mám tiež kuchyňu Leandra z Decodomu. Skladal ju manžel a všetky časti dokonale sedeli.Nedalo sa to vôbec porovnať s nábytkom z Poľska, ktorý máme v detskej. Museli sme však reklamovať jedno mliečne sklo, pretože povrchová úprava bola fľakatá. Za 2 dni sme mali nové sklo doma. Pred tromi rokmi sme za ňu dali 35.000 SK ( je to len klasický bytový rozmer). Už máme z Decodomu aj obývačku.
evelien
30.08.08,14:56
takisto sme si kupili aj obyvacku. vytesujeme sa z nej.
Nika6181
26.12.10,12:03
Stála 96 000,- Sk, počuli sme aj názory, že je to veľa. Ale mne sa zapáčila mala som ju už dávnejšie vybranú a keď som ju videla naživo tak som bola skoro rozhodnutá. Boli sme aj u súkromníka, ale tá kvalita sa mi nepozdávala. Chceli sme dyhovanú kuchyňu (na masív nemáme) a väčšina robí fóliované. Dávala som si robiť rozpočet aj menším firmám a rozdiel tam bol okolo 20 000 - 30 000,- ale zase to boli len fóliované dvierka. Ja som spokojná a dúfam, že mi bude dobre slúžiť.
..otázočka...je to aj so spotrebičmi?Lebo mi máme v Decodome objednanú Carmen a bez spotrebičov za 3500€....
marioselecky
15.01.11,00:47
ja som spokojny s Decodomom.
Mišo Design
17.06.12,08:17
Zdravim pomozem pri vybere kuchynskej linky. Planovaniu sa venujem uz niekolko rokov a mal som aj moznost nazriet do vyroby opisanych znaciek.
DECODOM - v prvom rade vyvratim tvrdenia "vseznalkov" kt.tvrdia,ze vyrobca ponuka polsky material. Je to blud. Decodom material dovaza z Talianska,Nemecka a Rakuska. Vsetko sa dalej spracuva v Topolcanoch. Vsetky dvierkoviny,bez ohladu na model kuchyne su z MDF materialu,cize ziadna drevotrieska. Dalej Vam v cene,bez zbytocnych priplatkov zmontuju priamo vo vyrobe korpus skriniek. Montaz to vyrazne urychli a aj pre riesenie montovania vo vlastnej rezii sa stava praca jednoduchsia. Ide teda o vysoko kvalitny vyrobok s kovanim Hettich a Blum. Na vyber je velke mnozstvo farieb korpusov,prednych ploch,prac dosiek a madiel. Velke mnozstvo typov skriniek,vnutorneho vybavenia a doplnkov. To zarucuje neobmedzene moznosti pri zhmotnovani Vasich predstav. Cena je dolezita a na kvalitu aku dostanete je dostupna. Velke plus je sikovny designer:-P a zlava az do vysky 40%. Kto bude mat zaujem o nadstandardny servis a vsetko co som pisal,poslem kde v Ba to najdete.
NOBILIA - Kazda tretia kuchyna predana v Nemecku je prave Nobilia,a ide o najvacsiu fabriku v Nemecku. Vyroba je vysoko kvalitna a naozaj zarucujem oznacenie: Made in Germany. Nobilia predbehla konkurenciu a ako jediny vyrobca kuchyn testuje svoje vyrobky. Na zaklade vysledkov skvalitnuju material a zarucuju pri 100% vyuzivani a zatazeni kuchyne 15rocnu zivotnost. V beznej domacnosti nepride nikdy k takemuto zatazeniu a tym sa zivotnost zvysuje na cca 25 az 30rokov. Taktiez Vam v cene kuchyne ponukaju dodanie v casti zmontovanom stave. Na vyber je neuveritelne mnozstvo farebnych prevedeni,kombinacii a madiel. Ako v Decodome su predne plochy z MDF materialu,prac. doska umakart zo specialnou povrchovou upravou a velkym vyberom hlbok a ohranenia. Povrchova uprava je pestra melamin,lak,sklo,masiv. Nobilia ma kuchyne dostupne,a tak isto aj vysoko moderne,designove a luxusne. Klientom vie tym padom ponuknut vzdy individualne riesenie,vyhodne a dostupne. Je malo profesionalov co vedia vyuzit pestrost pri planovani,preto je dolezite najst si to najlepsie poradenstvo a zlavy do vysky 15%.
Kuchyna je co sa tyka domacnosti financne najnarocnejsia,ocakava sa najvacsia zivotnost,kvalita a tvori srdce a ohnisko domova kde sa stretava cela rodina. Ulahcite a sprijemnite si pracu v kuchyni,preto sa nikdy nerozhodujte podla ceny. Dolezita je kvalita,dostupnost a servis. Klientom viem ponuknut vzdy to najvyhodnejsie riesenie. Kto bude mat zaujem moze sa prist len pozriet a poradit sa,a sam sa rozhodne akeho partnera si zvoli na kupu kuchyne.
Ak mate nejake otazky kludne sa pytajte ;)