Bambi23
30.08.07,08:59
Ahojte,
chcela by som poradit. Mame zamestnanca na PN, prvych 10 dni mu predplacame my ako zamestnavatel, od 11 dna to postupujeme na socialnu poistovnu.
Co vsetko, ake doklady posielam na socialnu poistovnu?

Dakujem
VERONIKA6
30.08.07,07:03
Ahojte,
chcela by som poradit. Mame zamestnanca na PN, prvych 10 dni mu predplacame my ako zamestnavatel, od 11 dna to postupujeme na socialnu poistovnu.
Co vsetko, ake doklady posielam na socialnu poistovnu?

Dakujem
Posielaš II. diel DPN kde potvrdíš časť "Potvrdenie zamestnávateľa" a priložíš Potvrdenie zamestnávateľa o zamestnancovi na účely..........
Aljok
30.08.07,07:03
Tweety
30.08.07,07:05
Posielaš II. diel DPN kde potvrdíš časť "Potvrdenie zamestnávateľa" a priložíš Potvrdenie zamestnávateľa o zamestnancovi na účely..........
Je to presne toto:
Potvrdenie zamestnávateľa o zamestnancovi na účely uplatnenia nároku na nemocenskú dávku
VERONIKA6
30.08.07,07:08
Je to presne toto:
Potvrdenie zamestnávateľa o zamestnancovi na účely uplatnenia nároku na nemocenskú dávku
Viem presne čo je to, len som to doplnila bodkami.
Bambi23
30.08.07,07:09
To "Potvrdenie zamestnávateľa o zamestnancovi na účely.........." je niekde nejake specialne tlacivo? Kde sa da najst? V programe na mzdy ho nemam.
Tweety
30.08.07,07:11
Jasné, robím to rovnako, iba som chcela Bambi 23 uviesť celý názov- možno, že sa s tým ešte nestretla. My ostatní sme už ostrieľaní:)
Tweety
30.08.07,07:11
To "Potvrdenie zamestnávateľa o zamestnancovi na účely.........." je niekde nejake specialne tlacivo? Kde sa da najst? V programe na mzdy ho nemam.
Nájdeš ho na stránke http://www.socpoist.sk/index/index.php?ids=362
VERONIKA6
30.08.07,07:15
Nájdeš ho na stránke http://www.socpoist.sk/index/index.php?ids=362

Alebo si pozdri "tlačivá - dokumenty" - poistné tlačivá, tam je tiež pod názovm "Potvrdenie na účely PN.
Bambi23
30.08.07,07:18
Dakujem.
Chcem sa este opytat, s tymto zamestnancom mame dost problem. Len co nastupil hodil sa na PN, pritom vieme, ze je na fuske mimo bydliska (v inom meste) kde robi na stavbe pribuznych. Aj sme ho tam boli "pozriet" ale stale sa nam vysmial, ze s tym nic nemozeme robit.
Sef povedal, ze to mame nechat tak, ved po 10 dni mu to preplaca socialka, nech si to riesia oni, ze on ho po stavbach nahanat nebude :) ...
My ho sice vraj mozeme skontrolovat, ci je naozaj na stavbe, ale ako mu to dokazat?
Tweety
30.08.07,07:23
Jedno odporúčanie: ak je ešte v skúšobnej dobe, môžete s ním skončiť PP aj počas DPN. Počas DPN ho môžete skontrolovať, či dodržiava liečebný režim, ak nedodržiava, spíšete záznam so svedkami, a môžete to posudzovať ako porušenie pracovnej disciplíny- nedodrž. liečebného režimu.
Aljok
30.08.07,07:23
Bambi23
30.08.07,07:24
Je v skusobnej dobe. To sa naozaj da, ukoncit s nim pracovny pomer aj ked je na marodke? To je super, sef bude len rad :) ... dakujem za radu.
A co mu mam dat do vypovede ako dovod ukoncenia pracovnoho pomeru, aby to bolo "koser" .. ukoncenie v skusobnej dobe?
Dakujem
VERONIKA6
30.08.07,07:26
Je v skusobnej dobe. To sa naozaj da, ukoncit s nim pracovny pomer aj ked je na marodke? To je super, sef bude len rad :) ... dakujem za radu.
A co mu mam dat do vypovede ako dovod ukoncenia pracovnoho pomeru, aby to bolo "koser" .. ukoncenie v skusobnej dobe?
DakujemUkončenie v skúšobnej dobe.
Tweety
30.08.07,07:30
Je v skusobnej dobe. To sa naozaj da, ukoncit s nim pracovny pomer aj ked je na marodke? To je super, sef bude len rad :) ... dakujem za radu.
A co mu mam dat do vypovede ako dovod ukoncenia pracovnoho pomeru, aby to bolo "koser" .. ukoncenie v skusobnej dobe?
Dakujem
Je to § 72 ZP.
Bambi23
30.08.07,07:32
je to niekde v zakone uvedene, ze sa to moze? Aby som to vedela pred sefom obhajit ... Ten zamestnanec je dost "vychytraly" tak aby sme to mali "osetrene".
Tweety
30.08.07,07:33
Pozri prísp. 15, tam máš uvedený §.
Bambi23
30.08.07,07:35
Je to § 72 ZP.

Dakujem, nasla som si to. Ale tyka sa to naozaj aj ak je zamestnanec na marodke? To by som potrebovala presne vediet, sef ma s tym inac vyrazi :) ... ved to asi poznate :)
Je niekde v zakone, ze ho mozeme vyhodit aj ked je na PN a je v skusobnej dobe?

Este raz dakujem.
Tweety
30.08.07,07:36
Kedže neide o výpoveď, ale o skončenie PP počas SD podľa uvedeného §, neplatia pri tomto § žiadne obmedzenia, ako u výpovede.
Bambi23
30.08.07,07:48
Kedže neide o výpoveď, ale o skončenie PP počas SD podľa uvedeného §, neplatia pri tomto § žiadne obmedzenia, ako u výpovede.

v §72, bod 2 je napisane, ze vypoved sa ma dorucit "spravidla" aspon 3 dni pred dnom, ked sa ma pracovny pomer skoncit. Tie 3 dni su zavazne, alebo mu mozem dnes 30.8. dat vypoved k 31.8. a poslat ju postou, kedze doma nebude a do prace k nam sa tiez tak skoro nedostavi?
Ide mi o to, ci ten vyraz spravidla znamena musi byt minimalne 3 dni pred ukoncenim a ci vyraz dorucit moze byt chapany aj ako datum postovej peciatky, alebo to musi prevziat osobne?
Tweety
30.08.07,08:22
Má sa doručiť- čiže môže, ale nemusí, nie je taxitívne určené, že musí.
Bambi23
30.08.07,09:38
Este jedna otazka k tlacivam PN.
Ktore ide komu?

Zamestnanec mi doniesol cast II a IIa.
II posielam na socialku a IIa ostava mne?
On mi odkazal, ze mu mam vsetko vratit, lebo to potrebuje k lekarovi. Co mu mam odovzdat? Podla mna si nechal cas I, a s tou chodi k lekarovi, alebo sa mylim?
VERONIKA6
30.08.07,09:43
Este jedna otazka k tlacivam PN.
Ktore ide komu?

Zamestnanec mi doniesol cast II a IIa.
II posielam na socialku a IIa ostava mne?
On mi odkazal, ze mu mam vsetko vratit, lebo to potrebuje k lekarovi. Co mu mam odovzdat? Podla mna si nechal cas I, a s tou chodi k lekarovi, alebo sa mylim?

Nechávaš si časť IIa "Žiadosť o náhradu príjmu". Keď Ti odovzdal iba tieto dve časti, nič mu nedávaš späť.
ajobs
30.08.07,10:15
v §72, bod 2 je napisane, ze vypoved sa ma dorucit "spravidla" aspon 3 dni pred dnom, ked sa ma pracovny pomer skoncit. Tie 3 dni su zavazne, alebo mu mozem dnes 30.8. dat vypoved k 31.8. a poslat ju postou, kedze doma nebude a do prace k nam sa tiez tak skoro nedostavi?
Ide mi o to, ci ten vyraz spravidla znamena musi byt minimalne 3 dni pred ukoncenim a ci vyraz dorucit moze byt chapany aj ako datum postovej peciatky, alebo to musi prevziat osobne?


Ak si dokument o skončení PP v skúšobnej dobe neprevezme osobne, potom to zašlite na jeho adresu v obálke s doručenkou. Ak sa doručenka vráti podpísaná, potom je to OK. Ak to neprevezme, a pošta to vráti ako nedoručené, platí § 38, ods.4 ZP, pozri aj tu http://www.porada.sk/518825-post6.html