KatarínaL
30.08.07,11:15
Chcem poprosiť o radu....
Ak zamestnanec v noci z 28.8. na 29.8. pracoval od 22.00 - 06.00 má nárok na príplatok za prácu vo sviatok? Ja si myslím, že za tých 6 hodín by mal mať, ale systém mi vyhadzuje, že nie. Ako je to?
azuz
30.08.07,09:23
Prax je taká, že príplatok za sviatok sa platí vtedy, ak vo sviatok zmena začala a platí sa za celú zmenu.
inuš
30.08.07,11:11
A ako tu bude prosím Vás s príplatkom za sviatok , ktorý pripadne na sobotu alebo nedelu? Napr. kolega má potraviny, kde majú otvorené aj v sobotu. A predavačky pôjdu do práce v sobotu 01.09. aj 15.09. - budú mať nárok na príplatok za prácu vo sviatok? Alebo sa prípl. vypláca len ked sviatok pripadne na pracovný den. Ešte som sa s týmto nestretla,/v admin.firme sme cez sviatky doma/ tak by ma zaujímal Váš názor. ďakujem.
KatarínaL
30.08.07,12:38
Prax je taká, že príplatok za sviatok sa platí vtedy, ak vo sviatok zmena začala a platí sa za celú zmenu.

Takže podľa teba nemá dostať príplatok za sviatok???
Martina12345
30.08.07,12:56
Nemá nárok na príplatok za sviatok, iba keby nastúpil do práce 29.08.2007 a smena by bola do 30.08.2007. Má nárok iba na nočný príplatok.
raya1
30.08.07,13:28
Ak pracujú v So a Ne a súčasne je aj sviatok - patria im príplatky za prácu v So a Ne a sviatok, ak majú mať voľno a pracujú, tak je to nadčas a patria im príplatky podľa § 19.
azuz
31.08.07,05:39
A ako tu bude prosím Vás s príplatkom za sviatok , ktorý pripadne na sobotu alebo nedelu? Napr. kolega má potraviny, kde majú otvorené aj v sobotu. A predavačky pôjdu do práce v sobotu 01.09. aj 15.09. - budú mať nárok na príplatok za prácu vo sviatok? Alebo sa prípl. vypláca len ked sviatok pripadne na pracovný den. Ešte som sa s týmto nestretla,/v admin.firme sme cez sviatky doma/ tak by ma zaujímal Váš názor. ďakujem.
Príplatok za prácu vo sviatok patrí za prácu vo sviatok, bez ohľadu na to, či tento pripadne na "bežný pracovný deň" alebo víkend.
KatarínaL
31.08.07,06:05
Ak teda nedostane zaplatený príplatok za prácu vo sviatok, zaplatím mu 29.8. ako neodpracovaný sviatok (nakoľko ide o zamestnanca odmeňovaného hodinovou mzdou)???
azuz
31.08.07,06:30
Chcem poprosiť o radu....
Ak zamestnanec v noci z 28.8. na 29.8. pracoval od 22.00 - 06.00 má nárok na príplatok za prácu vo sviatok? Ja si myslím, že za tých 6 hodín by mal mať, ale systém mi vyhadzuje, že nie. Ako je to?
Zaplatíš mu mzdu bez príplatku za sviatok za odpracovaný čas od 22,00 hod do 6,00 hod. Zvyšok dňa 29.8.2007 nemal pracovať, tak neplatíš nič.
KatarínaL
31.08.07,09:19
Ale ak pripadne sviatok na pracovný deň preplácam to priemernou hodinovou mzdou - ako "neodpracovaný sviatok" - samozrejme len v prípade, že ide o pracovníkov odmeňovaných hodinovou a nie mesačnou mzdou. Takže našim spomínaným zamestncom to preplatím takto, nie?
azuz
31.08.07,09:44
Mal 29.8.2007 pracovať? Mimo tej nočnej zmeny z 28.8. na 29.8., o ktorej sme už písali?
KatarínaL
31.08.07,11:26
Nie nemal!
Neviem či sa chápeme....v našej firme preplácame sviatky takto (hovorím iba o robotníkoch-hodinová mzda):
1. Sviatok bol odpracovaný - odpracované hodiny preplatené hodinovou mzdou + príplatok za sviatok
2. Sviatok nebol odpracovaný - 7,5 h preplatené priemernou hodinovou mzdou
azuz
31.08.07,12:10
Sú 3 možnosti:
29.8. bol sviatok, zamestnancovi na tento den pripadla pracovná zmena ale nepracoval lebo bol sviatok - patrí náhrada mzdy (§122 ods. 3)

29.8. bol sviatok, zamestnancovi na tento deň pripadla pracovná zmena, ktorú odpracoval - patrí mu mzda + príplatok za prácu vo sviatok.

29.8. bol sviatok, zamestnancovi na tento deň nepripadla pracovná zmena (mal voľný deň) a teda ani nemal pracovať. Za voľný deň nepatrí ani mzda ani náhrada mzdy.

Ešte jeden príklad: 1.9. je tiež sviatok, ktorý pripadne na sobotu (voľný deň pre zamestnanca, ktorý robí od pondelka do piatku). Keď v ten deň nemá pracovať, a nepracuje, nikto mu sviatok nezaplatí.
KatarínaL
03.09.07,13:01
Ďakujem za vysvetlenie a trpezlivosť!
KatarínaL
04.09.07,09:16
Chcem sa ešte spýtať....
Ak zamestnanec odmeňovaný mesačnou mzdou odpracuje sviatok, ako je treba tento sviatok zaplatiť reps. nezaplatiť?
azuz
05.09.07,14:06
Chcem sa ešte spýtať....
Ak zamestnanec odmeňovaný mesačnou mzdou odpracuje sviatok, ako je treba tento sviatok zaplatiť reps. nezaplatiť?
Patrí mu mzda + príplatok za prácu vo sviatok.
Džanka
06.09.07,17:38
Dobrý večer, poraďáci.
Chcem poprosiť o radu.
Predavačky, odmeňované mesačnou mzdou majú 40hod. pracovný čas, ktorý sa počíta pondelok až sobota, s tým, že odpracovaná sobota sa ráda do fondu pracovného času, ale dostanú aj príplatok za sobotu. Napr. po-pia odrobia 36 hod. v sobotu 4 hod. 1.9. bol sviatok a oni nepracovali. Ale čo s tými 4 hodinami? Mám ich im priznať, alebo si ich musia odpracovať inokedy? Ja myslím, že priznať, len nie som si istá.
Ďakujem
marikalav
07.09.07,11:48
Ahojte poradaci,
chcem sa spytať: Ked zamestnanec ma sviatok platený (nie je smenar) a zamestnavatel ho zavola vo sviatok do prace, ako mu to mame zaplatit? Ma narok na nahradu za sviatok + hodiny + priplatok za sviatok alebo len hodiny + priplatok?
Dakujem pekne
marikalav
10.09.07,06:46
Ahojte poradaci,
chcem sa spytať: Ked zamestnanec ma sviatok platený (nie je smenar) a zamestnavatel ho zavola vo sviatok do prace, ako mu to mame zaplatit? Ma narok na nahradu za sviatok + hodiny + priplatok za sviatok alebo len hodiny + priplatok?
Dakujem pekne
Prosim, prosim nikto mi nevie odpovedat? :mee:
bui
12.09.07,14:29
Mili poradaci,
Ja by som chcela odklepnut ci sa nemylim
1a)
ak pracuje zamestnanec odmenovany mesacnou mzdou cez sviatok ktory pripadne na prac. den,napr.29.8. tak ma narok na mzdu a priplatok 50 perc...
alebo
1b) namiesto toho dostane nahradne volno , a za 29.8. dostane mzdu bez priplatku ,
a potom ked bude mat nahradne volno, tak dostane mzdu...

2a) a ak pracuje vo sviatok, ktory pripadne na sobotu alebo nedelu, napr.1.9., tak dostane mzdu plus priplatok,
alebo
2b) dostane nahradne volno s tym ze za pracu vo sviatok 1.9. nedostane mzdu, lebo je to vikend a dostane mzdu za nahradne volno bez priplatku...

A co v pripadoch ze pocas tychto dni robil aj nadcas?
Na co vsetko ma narok? Ako postupovat vo vsetkych 4 pripadoch?