bbtina
30.08.07,13:41
Prosím vás čo v prípade, že zamestnávateľ rozviazal PP v SD so zamestnancovm na PN, oznámil mu to, zamestnanec to aj akceptoval do práce už neprišiel, ale nikde niet potvrdenie o prevzatí rozviazania v riadno dátume
Gabi03
30.08.07,11:43
Skončenie PP v skúšobnej dobe má byť písomné. No.... treba vyhrabať nejaký papier. :rolleyes:
bbtina
30.08.07,11:47
dodatočne to bolo doručované. aké to môže mať následky? Zamestnanec tento fakt akceptoval Ešte by som si overila:rozviazanie PP v SD je mozne aj pocas PN, lebo sa do toho obula tretia osoba a tvrdi, ze ma s inspektoratom a pravnikmu odkonzultovane ze pocas PN sa nesmie rozviazat PP. neviem ci si nahodou nemyli vypoved a rozviazanie v SD?
Gabi03
30.08.07,11:53
Áno, ty máš správne info. Skončiť PP v SD sa môže aj počas PN, nemôže sa dať iba výpoveď od ZĽa pre ZCa.

Ja tak nahlas rozmýšľam......:rolleyes: ak aj ZC aj ZĽ súhlasili so skončením PP v SD, dohodli sa na tom, kto zistí, kedy bol vyhotovený o tom papier?

Možno problém môže byť pri odhlásení z poisťovní. Ale ak je to ešte v rámci normy, žiaden problém. ;)
bbtina
30.08.07,11:57
Všetko je Ok. ZP aj SP sú odhlásené v riadnom termíne rozviazania PP, dokonca vten deň aj rozviazanie PP bolo vystavené v ten deň, dokonca na základe predchádzajúcej asi týždňovej konzultácie so zamestnancom len nie je doklad o prevzatí. Aj ja premýšľam, že čo ak.....