BXLmiami
30.08.07,12:42
S.r.o založená na slovensku by chcela otvoriť prevádzku v EU,pričom sidlo by ostalo na Slovensku.Neviem nájsť človeka,ktorý by vedel na tuto temu odborne poradiť-z ktorej strany začať.Privítala by som akukoľvek radu,skusenosti alebo adresu firmy,ktorá to má v náplni prace.Dakujem
BXLmiami
03.03.08,09:31
Vážne mi nikto nevie odpovedať?Aspon link na nejaku firmu,ktorá sa s tým zaoberá?Alebo kde to hľadať na nete.Oslovila som právnikov,učtovnikov...kde a koho vlastne hľadať?:mee:
Zach
03.03.08,10:44
pobocku v EU ci inom state otvoris na zaklade predpisov toho konkretneho statu. Vyhodou v Eu je, ze cely proces je jednoduchsi. Viem o pravnikovi, ktory by ti mohol poradit v pripade Grecka. Inak sa musis zamerat na takych co sa zaoberaju pravom statu, v ktorom chces mat pobocku.
BXLmiami
03.03.08,11:14
Dakujem,myslela som si to.čiže domáci právnik v Brusseli.Problém je,že nemám ani šajn ktorý je aký,žiadne referencie.No to bude zábava...
Zach
04.03.08,05:13
skus kontaktovat advokatsku komoru v Bruseli ci tam nie je zapisany nejaky advokat zo Slovenska. Takto som ja nasiel slovenskeho advokata s pobockou v Atenach. Mozno este aj slovenska ambasada v Bruseli by ti vedela poradit. Advokatska komora v bratislave nevedie zoznam nasich advokatov v zahranici ale zahranicnych u nas ano, co tiez moze byt uzitocne. Je dobre aby ten advokat mal vedomosti aj o slovenskom prave.
vladenl
04.03.08,11:35
Dakujem,myslela som si to.čiže domáci právnik v Brusseli.Problém je,že nemám ani šajn ktorý je aký,žiadne referencie.No to bude zábava...
napriklad slovenska advokatska kancelaria : Čechová and partners má pobočku aj v Bruseli, tak skús ich...
BXLmiami
04.03.08,18:46
Dakujem za rady.Medzičasom ma napadla ambasáda,tak som tam volala a dali mi kontakt na Cechová and partners.Takže asi sa obrátim na nich.Dakujem.