MilanH
31.08.07,10:01
Nazdar, akosi sa mi klasickeho nacitanie windowsov kedy ma to hned hodi na pracovnu plochu este predtým zacne pytat na heslo. Doteraz to nerobilo a uz ma to stve. Kde sa nastavuju logon a logof subory? Lebo aj pri vypynani namiesto tych 3 klasických ikoniek Odhlasit, Restartovat a Vypnut sa mi da tabulka kde musim zas mysou najprv vybrat co chcem a potom potvrdit.
Skratka ako to mam spravit aby to fungovalo ako standardne ma. Mam Windows XP SP2 cz so SK rozhranim.

Vdaka.
Newww
31.08.07,08:18
Neviem ci to chapem ale skus:
start - ovladaci panel - uzivatelske ucty - zmenit sposob prihlasovania a odhlasovania - pouzivat uvodnu obrazovku
MilanH
01.09.07,16:00
ano chapes to uplne presne. Toto som potreboval. A este sa spytam jednu vec. Mam stiahnute vlastne motívy uvodnej obrazovky vo formate *.logon kde to mam nakopirovat?
Vdaka za radu.
tuxik senior
01.09.07,17:10
ano chapes to uplne presne. Toto som potreboval. A este sa spytam jednu vec. Mam stiahnute vlastne motívy uvodnej obrazovky vo formate *.logon kde to mam nakopirovat?
Vdaka za radu.
na uvodne motivy potrebujes nejaky program, myslim ze to dokaze tuneUp utilities, tweakXp, a ine programy, staci googlovat.
samotnym nakopirovanim to urcite nejde, zapisuju sa tam hodnoty do registrov + do roznych konfiguracnych suborov

resp jednoduchym zapisom do registrov sa da zmenit obrazok na pozadi prihlasovania. - bohuzial len pri klasickom sposobe prihlasovania, co asi nechces.