Hanka25
31.08.07,18:46
Dobry den,

som študentka a dostala som ponuku pracovat ako externa prekladatelka,tlmocnicka.Firma si odo mna pytala CV a ja neviem co to je a este chcu vediet,ake su moje platobne predstavy za NS?Nechcela by som to prehnat,ale ani byt prilis skromna.Ak ma nahodou niekto skusenosti s touto pracou,prosim ozvite sa mi,chcela by som sa o tom viac dozvediet.Som zatial zaciatocnik.
dakujem..
Hanka
Zoltán Kovács
31.08.07,16:50
Dobry den,

som študentka a dostala som ponuku pracovat ako externa prekladatelka,tlmocnicka.Firma si odo mna pytala CV a ja neviem co to je a este chcu vediet,ake su moje platobne predstavy za NS?Nechcela by som to prehnat,ale ani byt prilis skromna.Ak ma nahodou niekto skusenosti s touto pracou,prosim ozvite sa mi,chcela by som sa o tom viac dozvediet.Som zatial zaciatocnik.
dakujem..
Hanka

CS - Curiculum vitae čiže životopis
NS - normostrana. Cena normostrany je rôzna. Skús cez net vyhľadať prekladateľské agentúry. Niektoré majú uvedené aj cenníky svoje.
zanetth
31.08.07,16:58
Cena za normostranu záleží aj od toho o aký preklad sa jedná, či ide o odborný text alebo všeobecný a tiež aj od toho či ide o preklad z alebo do nemeckého jazyka. Myslím, že ako študentka môžeš za preklad z nem. do slov. jazyka pýtať okolo tých 200 Sk za NS. Preklad zo slovenčiny do nemčiny je zvyčajne drahší.
Mária27
31.08.07,18:32
Skús prehlady platov na
www.merces.sk