dushan
02.09.07,21:31
Zdravim vsetkych poradakov,
Som cerstvym majitelom obchodneho priestoru, ktory je novo prerobeny na "gril" rychle obcerstvenie. Rozloha je 42 m2, kuchyna je kompletne zariadena, vratane grilov, fritezy, pracovnych nerezovych stolov, odsavania, dresov...
Objekt je v stave, ze by sa na dany ucel (predaj grilovanych kureniec, klobas , hranoliek a pod.) dal pouzit v priebehu tyzdna, mozno dvoch. V casti prevadzky urcenej na predaj su tri vacsie stoly pre dokopy 12 ludi, socialne zariadenia su tiez nove. Ja sa tento priestor chystam prenajat, kedze v danej oblasti nemam zaujem podnikat a zaujimalo by ma, podla coho urcit cenu najomneho. Viem, ze je v tom tazko radit, lebo to zavisi od mnohych faktorov. Ja som momentalne v zahranici a nemam sancu pozistovat kolko sa plati za najom v podobnych prevadzkach. Objekt sa nachadza v sirsom centre 25 tisicoveho mesta na strednom Slovensku, kde najmy obchodnych priestorov priamo v centre, nezariadene, sa pohybuju v pasme od 20 do 30 tisic sk mesacne. Ako velmi by malo cenu najmu ovplyvnit to, ze zahrna aj cisto nove zariadenie??? :confused:
Budem vdacny za kazdu reakciu, napad, pripadne odhad...
Energie, poistenie a udrzba su cca 3500/mes.
Dakujem
Dushan
pasians
02.09.07,19:45
Kedze je primalo udajov na urcenie bonity tvojho priestoru, zacal by som na reality.sk a reality.sme.sk referencnou metodou. Vela stastia.
Filip Glasa
03.09.07,06:16
Cena je hlavne daná rozlohou. Tak ak máš info o mesačných platbách inde, tak si to ešte vydel rozlohou, tak aby si porovnával cenu za m2. Úplne nahrubo - na najlepších uliciach v pešej zóne v BA 20 000/m2/rok. Hneď na vedľajšej menej atraktívnej ulici 10 000/m2/rok. Frekventované miesta na dobrých sídliskách možno aj 5000/m2/rok.
Ale zas čím manší priestor, tým (zvyčajne) vyššia cena za m2 (ak je to na rovnakom mieste).
V malých mestách odhadom možno polovica, pričom tá najdrahšia úroveň tam ani nebude.
Ale to je tak od brucha. Ak si v tom meste býval, tak by so to mal pozna najlepšie.
dushan
03.09.07,17:44
Dakujem za obidve odpovede.
Ja uz som nejake porovnavanie urobil, a to je jeden z dovodov, preco som poziadal o radu. Referencnou metodou som totiz dospel ku sume cca 10.000/mesiac plus energie, poistenie, fond oprav...
Lenze porovnaval som s priestormi, ktore sa prenajimaju s holymi stenami, kdezto ja sa pokusam prenajat kompletne zariadenu prevadzku, pripravenu na spustenie. Zariadenie je cisto nove, takisto aj vybavenie kuchyne neviem ako sa vysporiadat so zohladnenim tejto hodnoty vo vyske najmu. A v tom spociva aj moj druhy problem (ani zdaleka nie posledny) , a to, ako postavit najomnu zmluvu vo vztahu k tomuto zariadeniu. Jedna sa mi hlavne o fritezu, sporak, nerezove stoly, ktore su nemalej hodnoty. Ak bude toto zariadenie sucastou zmluvy, kto bude zodpovedny za ich opravu a udrzbu? Ako postavit zmluvu aby som predisiel buducim problemom v pripade poskodenia alebo znicenia tychto veci, samozrejme nad ramec bezneho opotrebenia?
Prosim radte kto mozte!!!
Vopred dakujem.
Dushan
Filip Glasa
04.09.07,08:21
To vybavenie by som si ohodnotil tak, aby mi vyšla 5-10 ročná návratnosť. Je to vec ktorá sa opotrebováva a za 15 rokov už nebude mať žiadnu cenu.
V zmluve môžeš žiadať nájomníka o poistenie zodpovednosti za spôsobenú škodu. Ak by niečo zo zariadenia poškodil mimo bežného obotrebenia. Údržbu a spotrebný materiál dohodni radšej na nájomníkove náklady. Nejde len o peniaze, ale aj o starosti. Ťažko budeš vybavovať opravy zo zahraničia.