katarina.j
02.09.07,21:59
Akurát pozerám v tv, že na strednom slovensku sa stala autonehoda, kde zomreli aj ľudia a práve pri takýchto nešťastiach si uvedomujem , že niekedy, keď mi odíde nejaký klient, príp. nezískam nejakú zákazku, tak som nahnevaná na celý svet a koľko peňazí mi "utieklo" a pod.- tak tieto "problémy" sú úplne malicherné a sú ľudia, ktorí majú oveľa vačšiu smolu, že boli v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Tak kašlem aj na nevydarené zákazky- hlavne , nech sme živí a zdraví...


Nehnevajte sa, že to sem píšem- je to iba taká malá úvaha a o 10min. už by som to sem nenapísala...
misomiso
02.09.07,20:46
Rano som bol na sv. omsi. Knaz okrem ineho povedal, ze by nas mali vsetkych aspon raz do tyzdna vozit na onkologicke odd. nemocnice pripadne do nejakeho starobinca, aby sme si zacali vazit to, co mame. No asi na tom nieco bude...
najag
03.09.07,08:55
Katarina, ked budes niekedy na hranici zivota a smrti, potom poznas aj skutocne hodnoty v zivote a prides na to, ze materialne hodnoty su potrebne, ale nie dolezite, ze skutocne hodnoty v zivote su naozaj o niecom uplnom inom, prehodnotis svoj zivot a zacnes zit uplne inak. Denne sa zenieme za materialnym mamonom, za bohatstvom a statkami a ked nas zivot pritlaci, tak zistime, ze sme zmeskali velmi vela veci v zivote, ze sme mali zit inak, ako sme zili doteraz. Zivot sice nam dava varovne signaly, ale mi ich ignorujeme, prehliadame ich a casto opustime tento svet bez toho, aby sme nieco o zivote pochopili. Ak nieco si zacala chapat, tak sa zamysli nad vsetkym a zmen svoj zivot, kym je cas. Pretoze aj chudobnejsi zivot materialny je niekedy ovela bohatsi duchovne. Niekedy sa zda, ze sme ako zvery, ale nerad by som im ublizil.