zpaul
03.09.07,09:37
Firma zaoberajúca sa nákladnou autodopravou zamestnáva aj pracovníka na živnosť. Čiže ten si fakturuje za služby - odvoz materiálu, pričom používa nákladné vozidlo podnikateľa. Majú uzavretú mandátnu zmluvu. Môže ho aj naďalej aj podľa nového zákona zamestnávať na živnosť? Uvažovalo sa o tom, že od novelizácie zákona to nebude možné, iba ak by mal živnostník v prenájme nákladný automobil a nefakturoval by si len služby. Vie sa mi niekto vyjadriť k tomuto problému? Ďakujem.
Jozef Mihál
03.09.07,08:04
Osobne by som Vám neradil za daných podmienok pokračovať v "zamestnávaní na živnosť".

Ak bude vozidlo majetkom živnostníka, bude to v poriadku.

Ak bude majetkom dopravnej firmy, ktorá ho prenajme živnostníkovi a ten bude naspäť firme fakturovať svoje služby, je to príliš "naivný" spôsob, ako obísť definíciu závislej práce.
Soňula
03.09.07,08:47
Osobne by som Vám neradil za daných podmienok pokračovať v "zamestnávaní na živnosť".

Ak bude vozidlo majetkom živnostníka, bude to v poriadku.

Ak bude majetkom dopravnej firmy, ktorá ho prenajme živnostníkovi a ten bude naspäť firme fakturovať svoje služby, je to príliš "naivný" spôsob, ako obísť definíciu závislej práce.


Aj mňa by táto otázka zaujímala, hlavne veta.ktorú som počiarkla. prosím, mohli by ste viac napísať, dôvod, prečo v tomto prípade " to bude v poriadku". Ďakujem.
Zoltán Kovács
03.09.07,08:53
Aj mňa by táto otázka zaujímala, hlavne veta.ktorú som počiarkla. prosím, mohli by ste viac napísať, dôvod, prečo v tomto prípade " to bude v poriadku". Ďakujem.
Lebo podľa definície závislej práce zamestnanec používa pri výkone svojej práci prostriedky zamestnávateľa. Ak to auto bude mať vlastné, tak to už bude obchodný vzťah medzi dvoma subjektami. Pričom vlastníkovi auta nebráni v tom nikto aby svoje služby vykonával aj pre tretiu osobu, kým ak szčo používa auto "zamestnávateľa" tak ťažko predstaviť, že "zamestnávateľ" bude súhlasiť s tým aby jazdil napr. pre konkurenciu.