skačka
03.09.07,19:29
Zdravím všetkých,
neviem na koho sa mám obrátiť.
Som začiatočníčka v tvorbe web stránok a práve som dokončila jednu, na ktorú som dala google vyhľadávač.
Problém je v tom, že mi vyhľadávač nič nechce na nej nájsť - niečo som urobila asi zle, alebo som na niečo zabudla.
Dala som do kódu metadáta - stránka je v html, ale nič.
Neviem ako ďalej - kto mi poradí????
tuxik senior
03.09.07,18:01
mno navod ako na to je tu http://hrazdil.info/jak-pridat-vyhledavani-na-stranky/

predpokladam ze si to tak robila a myslim si ze ti to fungovat bude hned ako indexovaci robot pride na tvoje metadata. nie vzdy to musi fungovat okamzite.
kukučka
03.09.07,18:09
dnes by som ti rada dala už druhý bodík, ale nedá sa :mee:
skačka
04.09.07,07:13
Dakujéééém veľmi pekne. Hneď to idem vyskúšať.
skačka
04.09.07,12:41
No neviem, ale som z toho jeleň. Všetko som urobila presne podľa toho návodu a mne stále vyhľadá pôvodnú štruktúru stránky, ktorú som vymazala. A samozrejme, že keď na nich kliknem, tak sa mi ukáže chybové hlásenie, lebo na serveri už nie sú. Tú stránku som totiž úplne prerobila. Je úplne nová. Kde som urobila chybu???? Čo mám ešte urobiť????? :mee: :mee: :mee: :mee: :mee:
dobrava
12.04.10,10:53
Pekný deň, vie mi niekto poradiť, či sa dá vymazať hľadaný výraz /zadám do vyhľadávača Google nejaký výraz, a keď potom zadám začiatočné písmeno, vyhodí mi všetky výrazy, ktoré som doteraz vyhľadával/. História sa zmazať dá, ale neviem, ako to mám zmazať vo vyhľadávači. Nechcem, aby priateľka vedela o všetkom, čo si pozerám, asi chápete ...
miky64
12.04.10,20:02
Pekný deň, vie mi niekto poradiť, či sa dá vymazať hľadaný výraz /zadám do vyhľadávača Google nejaký výraz, a keď potom zadám začiatočné písmeno, vyhodí mi všetky výrazy, ktoré som doteraz vyhľadával/. História sa zmazať dá, ale neviem, ako to mám zmazať vo vyhľadávači. Nechcem, aby priateľka vedela o všetkom, čo si pozerám, asi chápete ...
ak daš začiatočne pismeno vyhodi ti už vyhladane vyrazy, kurzorom prideš na vyraz ktory chceš vymazať označi ti ho na modro a potom už len delete klavesa a mazeš
kergulaan
13.04.10,02:55
Pozor este na jednu vec, v Google sa ti zobrazuju navrhy na vyhladavanie, ktore su tam dane od "vyrobcu" a tvoje posledne vyhladavane veci sa zobrazuju nad nimi.
Myslim si, ze to pamatanie poslednych vyhladavanych vyrazov je skor vecou prehliadaca, ako tam mas nastavene jednotlive veci. Cize aky mas prehliadac.
miky64
13.04.10,05:29
Pozor este na jednu vec, v Google sa ti zobrazuju navrhy na vyhladavanie, ktore su tam dane od "vyrobcu" a tvoje posledne vyhladavane veci sa zobrazuju nad nimi.
Myslim si, ze to pamatanie poslednych vyhladavanych vyrazov je skor vecou prehliadaca, ako tam mas nastavene jednotlive veci. Cize aky mas prehliadac.
"vyrobne ponuky" sa zobrazuju až ked je v ponuke vyhladavača a nedaju sa zmazať ale su to iba všeobecne ponuky na uvodnej stranke googlu sa mu zobrazuju iba vyhladavania ktore si zadaval tie mazať môže myslim že mu išlo hlavne o to aby vedel vymazať určite vyhladavania