kadures
04.09.07,11:49
dobry deň poraďáci,mám velkú prosbu..nevedel by mi niekto poradiť čo všetko,resp.aké podklady potrebujem ohľadom účtovnej závierky zaniest do zbierky listín?Je to sprievodný list, originál riadnej účtovnej závierky alebo stačí kópia a zápisnicu z valného zhromaždenia a v kolkých vyhotoveniach?vopred ďakujem jana
Aisha
04.09.07,09:57
Súvahu, Výkaz ZaS, poznámky a sprievodny list k tomu ktorý ti potvrdia na súde...a to až teraz ideš dávať ÚZ do ZL?
ekopo
04.09.07,09:58
sprievodný list, kópia VZaS, kópia Súvahy, Poznámky k ÚZ, kópia zápisnice z VZ
Aisha
04.09.07,10:02
my sme dávali jeden set originálov...kópia zápisnice z VZ nemusí byť
Kačena I.
04.09.07,10:11
Súvahu, Výkaz ZaS, poznámky a sprievodny list k tomu ktorý ti potvrdia na súde...a to až teraz ideš dávať ÚZ do ZL?
Keď mali až teraz valnú hromadu, ktorá schválila účtovnú závierku, tak majú čas do 30 dní od schválenia...
kadures
04.09.07,10:12
totiz v nasej firme to nejakym spôsobom zameškali a teraz ja to mám dobehnút a jedná sa aj o UZ za rok 2005 a 2006..môžem ich podať naraz s tým že ku kaťdej mám zvlášť sprievodný list..tak neviem čo mi povedia..jaj
cloe
04.09.07,10:17
totiz v nasej firme to nejakym spôsobom zameškali a teraz ja to mám dobehnút a jedná sa aj o UZ za rok 2005 a 2006..môžem ich podať naraz s tým že ku kaťdej mám zvlášť sprievodný list..tak neviem čo mi povedia..jaj

Poslať musíš, lepšie neskoro ako nikdy. Zatiaľ postihy neboli, aspoň o tom neviem.
kadures
04.09.07,10:42
a neviete ako náhodou to funguje na obchodnom registri/podateľňa/treba to aj tam oznámiť a tiež treba nejaký špeciálny sprievodný list?..
Johanka
04.09.07,10:56
Poslednej otázke nerozumiem (až už vôbec nerozumiem, že sa takéto veci pýta právnik ;) ) ....
Skús sa pozieť do zákona č.530/2003 Z.z. o obchodnom registri, nájdeš tam veľa užitočného :) .
kadures
04.09.07,11:16
..no nie som právnik..iná kolonka tam nebola pri registrácii..iba studujem zatial právo..takze moje vedomosti sú skor teoretickeho charakteru a prax byva ina..OR ten som uz presla ale jeden znamy mi povie tak a druhy znami onak..tak preto sa pytam...totiz v zivote som to nerobila..nebola som na OR takze ja len z pocutia a informácii druhých si robim obraz asi ako to funguje..to je celé..kazdý sme nejako začínali.:)