Nataša
04.09.07,11:35
ahojte,
mohli by ste mi odporučiť nejaké divadelné predstavenie alebo muzikál? Bratislava, Nitra

Dík.
Gabi03
04.09.07,10:10
Síce sa pýtaš pred začiatkom sezóny, ale v Nitre hrajú 2+2=5. Videla som 1+1=3 a vravia, že toto je ešte lepšie. Je to komédia.
Inak v DAB Nitra hrajú veľmi dobré muzikály, hoci mojou srdcovkou ostane Fidlikant na streche, ale už ho nehrajú.

A práve som pozerala, čo pripravujú. Je sa na čo tešiť. :)
Gabi03
12.09.07,09:23
V Bratislave chystajú predstavenie Fidlikant na streche s Marianom Slovákom. Sa teším ako malé decko. :D
lavi
15.02.09,17:20
My sme boli na Fontane pre Zuzanu....kopec mladych hercov, spievali pekne, ale zo zaciatku to bola dost nuda.
Skoda nevyuziteho tanca, bolo ho tam malo a priam sa tam pytal.
Z technickeho hladiska (scena) priemerne...ale na takom malom priestore je asi dost tazke nieco vymysliet.
Sice malo inovativny, ale par momentov velmi prijemnych:-)

Najblizsie s chystame na Producentov a celkom by som rada videla este West Side Story a tanecne divadlo Carmen.
Tibor369
17.02.09,13:46
Tak ja Ti odporúčam pozrieť si predstavenia úplne nového DIVADLA APOLLO, ktoré má fantastické komédie Všetko o ženách a nedávno svetovú premiéru Horúca linka, ktoré hrajú vo večerných hodinách od 19,00 hod., každý štvrtok v Bratislavskom bábkovom divadle na Dunajskej ulici č.36 . Nájdeš ich na ticketportali ako Večerná scéna Bratislavské bábkové divadlo. Bol som na ich predstaveniach a odišiel som s bolesťami svalov od smiechu. Super, odporúčam všetkým,ktorí majú radi humor a smiech.
lavi
01.03.09,18:54
Producentov vrelo odporucam.
Silna hudba a piesne, dej je dynamicky, postavy priam usite na mieru hercom, resp. skvele zvoleni predstavitelia.Odporucam pozriet o com je dej, parodovany Hitler nemusi byt pre kazdeho ;-)
Pre mna nie len na jedno videnie, tesim sa vidiet to opat s druhymi alternaciami.
bobiku
02.03.09,08:46
Ja odporúčam pokiaľ sa chceš fakt nasmiať na prasknutie ŠIALENE NOŽNIČKY na Novej scéne v Bratislave. Je to skvelé predstavenie, plné humoru, naozaj sa celá sála rehotala ako bláznivá.
lavi
02.03.09,09:47
Ja odporúčam pokiaľ sa chceš fakt nasmiať na prasknutie ŠIALENE NOŽNIČKY na Novej scéne v Bratislave. Je to skvelé predstavenie, plné humoru, naozaj sa celá sála rehotala ako bláznivá.

vyzera to dobre.....googlila som
kačkapoliačka
02.03.09,09:58
Moje dcéry sa tento víkend chystajú na "príbeh ulice".
Že vraj je to pekné, pre násť-ročných.
lavi
02.03.09,13:18
Ja odporúčam pokiaľ sa chceš fakt nasmiať na prasknutie ŠIALENE NOŽNIČKY na Novej scéne v Bratislave. Je to skvelé predstavenie, plné humoru, naozaj sa celá sála rehotala ako bláznivá.


tak som si to rezervla, fak vdaka za tip ;)
bobiku
02.03.09,19:13
tak som si to rezervla, fak vdaka za tip ;)
uvidíš narehoceš sa. Prajem pekný zážitok, ved potom daj ked tak vedieť ako sa ti to páčilo.
lavi
03.03.09,05:47
citala som, ze je to super,
ideme az o tri tyzdne, hraju to strasne malo a nam vyhovuje len vikend.
tesime sa:-)
Nika
22.03.09,21:17
Ja odporúčam pokiaľ sa chceš fakt nasmiať na prasknutie ŠIALENE NOŽNIČKY na Novej scéne v Bratislave. Je to skvelé predstavenie, plné humoru, naozaj sa celá sála rehotala ako bláznivá.

vďaka za tip....skvelé .. . naozaj som sa celý čas dobre bavila.....:) :---
lavi
23.03.09,05:42
my sme to museli zrusit. lebo manzel cestoval prec, ale v maji si to nenechame ujst (april nehraju:()
Nika
23.03.09,09:03
my sme to museli zrusit. lebo manzel cestoval prec, ale v maji si to nenechame ujst (april nehraju:()

v programe majú aj 5.4. http://www.nova-scena.sk/
lavi
23.03.09,09:05
vdaka za info :-)
to je sila, pisali mi email, ze az v maji, no nic, tento datum je aj tak manzel v Tatrach,t akze nam zostane ten maj.
Ivetta
24.03.09,08:01
Mne sa páčila napr. Tančiareň v SND - predstavenie bez slov - iba hudba, tanec, ale aj Limonádový Joe na NS.
pasuliatko
28.03.09,11:57
na Producentoch niekto bol? ja idem dnes :)
lavi
28.03.09,18:00
ano..boli sme....a odchadzali sme nadseni...len mam pocit, ze nie kazdy parodiu na Hitlera ocenil:o
pasuliatko
28.03.09,21:54
ano..boli sme....a odchadzali sme nadseni...len mam pocit, ze nie kazdy parodiu na Hitlera ocenil:o

napr?:D
lavi
29.03.09,07:20
no poznam par ludi...ktori to jaksi nepochopili, ze o co tam slo(nepodcenujem,len citujem)...mena dufam nechces:D
pasuliatko
29.03.09,12:58
no poznam par ludi...ktori to jaksi nepochopili, ze o co tam slo(nepodcenujem,len citujem)...mena dufam nechces:D

netreba dakujem;)
Turka1
17.04.09,06:51
Bola som na Producentoch, ale veru ma to nenadchlo. Bombastická reklama, ale nejaké mi to pripadalo....prvoplánové. Skrúcaný prezlečený za ženu a priteplený asistent s vypchávkou v rozkroku = záruka dobrej zábavy??? To asi nie, len ak na stužkovej... A to sme mali VIP miesta. To boli nepohodlné lacné kancelárske stoličky, aké máme v robote, priložené rovno pod javiskom. Miestami som mala pocit, že na mňa fŕka pot Andyho Hryca. :eek:

Na mňa asi najviac zapôsobil kedysi Fidlikant na streche a Grék Zorba v NT.
A ešte dávnejšie Krysař, ale to bol môj prvý muzikál, ktorý som videla, možno keby som to videla dnes, keď už som toho videla viacej, ktovie... Tam sa mi však veľmi páčila hudba.

A tiež Klietka bláznov na Novej scéne - tiež chlapi poprezliekaní za ženy, ale aj napriek tomu - úplne iný dojem. Csongor Kassai bol skvelý (nevedela som, že z tak škaredého chlapa môže byť celkom pekná žena - bez urážky:))

Muzikál je síce komerčná záležitosť, ale aj on môže byť umeleckým zážitkom.
korela
18.10.15,09:11
Téma je síce o odporúčaní predstavení, ale tento kus v SND vybočuje z radu. Je to zaujímavý projekt, stojí snáď za zhliadnutie ukážok.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10153029030212245&id=124822217244
http://www.snd.sk/?cinohra&predstavenie=1914-1&termin=8005&utm_source=Facebook&utm_medium=boost_video&utm_campaign=1914_video%20s%20Kolenikom_19/10/15
lavanda
02.12.15,20:38
Kamene vo vreckách a Sardinky na scénu, prosím.