Veselá
18.02.05,09:03
Naša spoločnosť chce začať účtovať v novom účtovnom programe.
Chceli by sme prejsť na OMEGU. Je niekto z okolia Senice (Záhorie)
kto používa tento program? Chcela by som sa informovať na
praktické využitie programu. Výhodou by bola osobná návšteva.

Ďakujem
babenko1
21.02.05,19:23
Ja som z BA (čo nie je až tak ďaleko)... a rada pomôžem :-) Ináč teraz tuším 3.3. majú v Bratislave školenie k Omege... skús si zavolať do Krosu, či majú ešte voľné miesto :-)
UCET
22.02.05,16:24
Ja som z BA (čo nie je až tak ďaleko)... a rada pomôžem :-) Ináč teraz tuším 3.3. majú v Bratislave školenie k Omege... skús si zavolať do Krosu, či majú ešte voľné miesto :-)
to skolenie sa asi moc nehodi ak len zacinas uctovat v Omege to skolenie bude uz pre existujucich zdatnejsich uzivatelov. Ja by som na tvom mieste zavolal do pobocky Krosu v BA a dohodol si osobne predvedenie - skolenie:p
MIRKA
22.02.05,17:07
oni robia aj predvádzacie školenia. treba pozrieť ich stránku.
UCET
23.02.05,05:56
oni robia aj predvádzacie školenia. treba pozrieť ich stránku.
tiez uz boli najblizsie budu mat niekedy v jeseni
Janca
23.02.05,05:59
Ja som bola na predvadzani v Nitre. Ak vies uctovat a ovladas PC, chod kludne na to predvadzanie do Blavy. Je pravda, ze sa tam prebere len to najzakladnejsie, ale mne to pomohlo viac, ako citat cely manual. Hlavne postupnost niektorych krokov pri spatnej oprave a pod. Ukazu tam zalozenie firmy, uct. rozvrh, DPH, zauctovanie fa a beznych operacii, kurz. rozdielov, kde sa Ti co dostane a pod.
Taktiez pokial viem pri kupe programu mas narok na bezplatne zaskolenie.
Ale mozes si to vsetko overit na ich stranke.
ataner
25.02.05,13:14
pani,alebo slečna Veselá ja pracujem vo Vrbovom to nie je až tak ďaleko zo Senice, ale možnosť spolupráce vždy po prac.dobe a tu ja mám niekedy aj o 17.00 tak ako chcete, rada poradím