petovsan
04.09.07,13:37
Má už niekto z Vás, prosím, skúsenosť s nákupom kozmetiky cez e-shop: www.strawberrynet.com ???
Vraj predávajú po celom svete, majú tam uvedené ceny aj v SKK a tovar ponúkajú za podstatne zaujímavejšie ceny ako u nás.
petovsan
06.09.07,11:38
... nikto nič? ... posúvam
wagner
06.09.07,18:55
Kozmetiku dostaneš kúpiť kvalitnú aj u nás. Ja nakupujem kozmetiku YVES Rocher - je to kvalitná francúzska kozmetika. Ak chceš tak Ťa môžem zaregistrovať alebo Ti dám adresu a zaregistruj sa sama. Dnes je firiem, čo predávajú cez internet veľa, ale pokiaľ tú kozmetiku nepoznáš, tak by si ju nemala kupovať. Lebo nie každá kozmetika vyhovuje Tvojej pleti a aj kvalita je rôzna. Ja zásadne kupujem len overenú značku. Mne napr. kozmetika značky Avon nevyhovuje.
CarminaBurana
06.09.07,19:08
Ja pouzivam La Prairie a Juvena a ceny na tej stranke su skutocne v porovnani ako ked nakupujete v Douglase lacnejsie! :D
petovsan
07.09.07,10:57
Kozmetiku dostaneš kúpiť kvalitnú aj u nás. Ja nakupujem kozmetiku YVES Rocher - je to kvalitná francúzska kozmetika. Ak chceš tak Ťa môžem zaregistrovať alebo Ti dám adresu a zaregistruj sa sama. Dnes je firiem, čo predávajú cez internet veľa, ale pokiaľ tú kozmetiku nepoznáš, tak by si ju nemala kupovať. Lebo nie každá kozmetika vyhovuje Tvojej pleti a aj kvalita je rôzna. Ja zásadne kupujem len overenú značku. Mne napr. kozmetika značky Avon nevyhovuje.
Ďakujem za ponuku, Yves Rocher-a viem nakúpiť aj ja cez švagrinu, ale nepoužívam ho. Nákup cez túto stránku by som rada vyskúšala práve preto, že mi vyhovuje kozmetika zn. Lancôme, príp. Clinique, takže tu by som nakúpila oveľa výhodnejšie ako u nás. Určite by som nekupovala značku, ktorú nepoznám a nemám odskúšanú. Taktiež sú tam cenovo oveľa výhodnejšie parfémy všetkých svetových značiek, ktoré u nás možno ani nezoženieš. Napr. teraz by som si rada kúpila nový krém od YSL, ktorého vzorku som obdržala, keď sme boli na dovolenke, avšak zistila som, že na Slovensku sa nepredáva vôbec, iba v zahraničí.
janicka77
13.10.07,09:41
Má už niekto z Vás, prosím, skúsenosť s nákupom kozmetiky cez e-shop: www.strawberrynet.com (http://www.strawberrynet.com/) ???
Vraj predávajú po celom svete, majú tam uvedené ceny aj v SKK a tovar ponúkajú za podstatne zaujímavejšie ceny ako u nás.

já jsem tam začala nakupovat celkem pravidelně... nejdřív jsem měla trochu strach z placení kartou, ale nakonec jsem to zkusila a zatím jsem neměla nejmenší problém... a na některém zboží se dá opravdu hodně ušetřit, hlavně když je v akci... šikovný stránky jsou http://www.kosmetika-jahoda.cz - je tam průvodce nákupem v češtině a vysvětlení všeho ohledně nákupu...
petovsan
13.10.07,15:11
Ďakujem za Tvoju reakciu, Janicka77, som rada, že to teda funguje. Ešte mám 2 otázky:
1/ treba objednaný tovar preclievať?
2/ za aký čas od objednávky mi príde tovar domov?
janicka77
13.10.07,20:37
petovsan:
1/ mně ho zatím nikdy neproclili, kamarádce jednou ano - ona pak posílala email na strawberrynet, spolu s kopii toho celního výměru a oni jí to clo (a dph) vrátili zpátky na účet... podle toho, co jsem četla na tom kosmetika-jahoda.cz (http://www.kosmetika-jahoda.cz) tak prý to vrácení nijak nezaručují, ale že to zatím lidem vrací... ale jak říkám, já zatím prošla bez cla.

2/ no teď posledně jsem to měla doma za 4 dny, ale je to různý (někdy třeba týden, jednou se mi to někde zdrželo a bylo to asi nějak dva týdny)... asi to záleží jednak na tom, co objednáváš (parfémy, nebo jinou kosmetiku), jestli se to zdrží na celnici nebo ne, a taky asi jak dlouho to pak půjde poštou na Slovensku, ale zatím do 14 dnů jsem se vešla vždycky.
trud34
01.01.08,14:04
V pohode..tovar sice troska meskal.. (vianoce ) ale inak vsetko v pohode..tovar obisiel colnicu..teda ziadne dalsie polatky..nakup za cca 14000 na slovensku by to iste stalo 23800sk :)...
rasub
02.02.08,20:52
ahojte akurat som čitala vaše príspevky achcem sa spýtať mate niektoré z vas skusenosti zo značkou DIOR? pleťovú kozmetiku nie dekoratívnu. dakujem
zuzanaX
13.02.08,10:31
Ja objednavam kozmetiku cez strawberrynet uz vyse roka kazdy mesiac a dosial som s nimi nemala ziadny problem. S preclenim je to u nas tak, ze v pripade, ak balik odchytia na colnici, musite tam ist a preclit ho - na vacsinu kozmetiky clo nie je, na vonavky myslim clo je; ale vzdy Vam vyrubia DPH. Aj v prípade uhrady DPH je vsak kozmetika lacnejsia ako u nas. Najvacsi problem s preclenim vsak nie je vysla cla a DPH ale proces, ktory musite absolvovat na colnici, ktora sa v BA nachadza na poste na Tomášikovej. Uradnicka tortura trva okolo 2 hodiny..... a otvaracie hodiny su samozrejme len v ramci Vášho pracovneho času. Mne za ten čas zadržali balik len 2x.

Kozmetika chodi v jednom baliku z Honk Kongu a vonavky chodia ssamostatne, myslim ze zo Svajciarka. V sucasnosti sa za dovoz vonaviek uz plati 10 % z ceny vonaviek, je tam vsak nejake maximum.

Odporucam objednavat minimalne 3 kusy na jednu objednavku, vtedy mate zlavu este 5 % z ich ceny. V prípade opakovanych objednavok sa Vam postupne zvysuje osobitna zlava, pricom tieto zlavy sa spocitavaju. Ja tak uz pri objednavani min 3 vyrobkov mam 12,5% zlavu este na ich cenu.

Stalo sa mi uz aj, že balik neprisiel, hoci cez info sluzbu som sa dozvedela, ze dorazil na Slovensko...cize sa stratil niekde na SR pošte... Obidvakrát mi ale bez akýchkoľvek problémov po krátkom maily zaslali peniaze za celu objednavku spat na moj ucet, alebo Vam daju moznost este raz to objednat bez zaplatenia ceny.

Neviem povedat ako ostatni, ale ja som s nimi absolutne spokojna, vrelo odporucam....su seriozni a ceny su naozaj perfektne.
ninuskka
14.02.08,07:50
Tiez nakupujem na strawberrynet.com uz nieco vyse roka. Spokojnost velka - ceny niekolkonasobne nizsie ako v parfumeriach. Dodavka vzdy max. do 2 tyzdnov (vacsinou sa to natahuje na colnici). Pokial hodnota nakupu (tak hovori zakon) nepresiahne 22 EUR, colnici zasielku nepreclievaju ani nevyrubuju DPH. Ak robite nakup vo vyssej hodnote, da sa so Strawberrynet dohodnut, aby vam na balik napisali mensiu hodnotu. Jedina negativna skusenost (po cca 20 nakupoch) je jedna suchsia spirala, ostatne produkty v perfektnom stave. Ak mate dalsie otazky, kludne sa pytajte...
cathushka
30.11.09,07:42
ahoj. vygooglila som si ta, pri hladani moznosti dostat sa ku kozmetike Yves Rocher. Mozes mi prosim poskytnut informacie o registracii a tak podobne? Ja som uz asi pred piatimi rokmi registrovana bola ale ked som sa ich pokusila opatovne kontaktovat o obnovenie spoluprace, tak mi nikto neodpisal. Poradis mi?