signee
04.09.07,17:04
Som z Nitry. Po prichode z UK som si sama zalozila Jazykovku, pred rokom a pol. V Nitre je ale hrozne velka konkurencia, a moja jazykovka nie je az taka velka. Len dve ucebne. Minuly rok tie vynosy boli tak akurat, ale tym ze som na vsetko sama, vcetne vyucovania, prestava to az tak vynasat. Nemam cas a dostatok financii na reklamu ktora je velmi dolezita. Som teraz uz v 6.mesiaci a nemyslim si ze najdem niekoho zodpovedneho a navyse je uz september a vela ludi sa zatial nenahlasilo na kurzy... Aj napriek reklame(v ramci financnych moznosti) a dost dobrej ponuke. Najradsej by som bola keby sa nasiel niekto s vacsim elanom do podnikania, pretoze ten moj uz pomaly ubuda. Mam dojem ze keby sa niekto do toho pustil naplno, t.j. nove kurzy s roznym zameranim, prenajatie novych miestnosti, vacsia reklama... urcite by tento druh podnikania aj napriek velkej konkurencii prosperoval. No neviem ako toho dotycneho hladat. Mam si dat inzerat? to mi znie trochu divne... clovek ktoreho nebudem vobec poznat...nie je to riziko?
Danila
04.09.07,16:37
Vlastnim uz 2.rokom jazykovku,v centre Nitry, priestory su prenajate, no firma je uz zabehnuta. Otehotnela som,a nikoho vhodneho co by mi s tym pomohol som nenasla. Rozmyslam o jej predaji. Je to dobry napad?
Je to hrozný nápad.....
vikinka
04.09.07,16:44
HĹadaj ďalej,určite nájdeš niekoho ,samozrejme ho musíš aj dobre ohodnotiť.
Ale predávať zabehnutú firmu?Určite nie!!!;)
Danila
04.09.07,16:49
Vlastnim uz 2.rokom jazykovku,v centre Nitry, priestory su prenajate, no firma je uz zabehnuta. Otehotnela som,a nikoho vhodneho co by mi s tym pomohol som nenasla. Rozmyslam o jej predaji. Je to dobry napad?V Tvojej firme sú dôležití zabehnutí lektori a zabehnutá reklama. Ostatné je pohodička...:)
CarminaBurana
04.09.07,16:50
Pokial ti tvoja firma vynasala urcite nepredavaj. To by bol nezmysel. Najdi niekoho, kto je dost kvalifikovany a bude v tvojom mene konat. Ale nezabudni mu obcas dychat na chrbat, inac raz zacne on tebe :D
josh
05.09.07,04:02
jednoznacne predat a otvorit druhu jazykovku, ktora zlikviduje tu prvu :)
jajko50
05.09.07,04:48
Čo ťa to napadlo???? To už tehotné ženy nemôžu podnikať??? To som ešte v žiadnom zákone nečítal??? Ja viem--sú to starosti a času málo.
**
nepredávaj mama školu
keď má bábo riťku holú
vydrž-bude dospelé
škola bude z ocele
ibiza
05.09.07,05:49
Určite nepredávaj... Zamestnaj si tam niekoho kto bude mať určité právomoci a ty budeš rozhodovať o všetkom ostatnom.
signee
06.09.07,12:06
Dakujem za nazor, necakala som ze sa niekto ozve... Som z Nitry. Jazykovku som zalozila sama po prichode z UK, pred rokom a pol. V Nitre je ale hrozne velka konkurencia, a moja jazykovka nie je az taka velka. len dve ucebne. Minuly rok tie vynosy boli tak akurat, ale tym ze som na vsetko sama, vcetne vyucovania, prestava to az tak vynasat. Nemam cas a dostatok financii na reklamu ktora je velmi dolezita. Som teraz uz v 6.mesiaci a nemyslim si ze najdem niekoho zodpovedneho a navyse je uz september a vela ludi sa zatial nenahlasilo na kurzy... Aj napriek reklame(v ramci financnych moznosti) a dost dobrej ponuke. Najradsej by som bola keby sa nasiel niekto s vacsim elanom do podnikania, pretoze ten moj uz pomaly ubuda. No neviem ako toho dotycneho hladat. Mam si dat inzerat?:) to mi znie trochu divne... clovek ktoreho nebudem vobec poznat...nie je to riziko?
Filip Glasa
07.09.07,13:50
a nemôžeš povýšiť niekoho z existujúcich zamestnancov?
misomiso
07.09.07,14:31
A co tak spojit sa s konkurenciou? My teraz zvazujeme to iste.