vanilka
05.09.07,14:08
chcem sa opytat ci je potrebne vyzadovat potvrdenie o navsteve skoly kazdy rok pocas studia na strednej skole alebo staci len raz na zaciatku, pre potreby uplatnenia danoveho bonusu
Stina
05.09.07,12:19
Každý školský rok . Ako inak by bola preukázaná oprávnenosť na daňový bonus ?
katka50
05.09.07,12:20
Od 16 rokov-kedy končí povinná školská dochádzka na začiatku každého školského roka v septembri.
vanilka
05.09.07,12:28
chcela som sa len utvrdit lebo ma tu presviedcaju ze staci raz na zaciatku,

dakujem
willma
05.09.07,16:28
súhlas s Katkou, a mám to aj telefonicky potvrdené zo sociálky. Stačí im potvrdenie poslať poštou (ja to robím doporučene s doručenkou) a v priebehu septembra. Inak prídavky v septembri prídu ešte normálne aj keď ešte potvrdenie mať nebudú.
evina
05.09.07,17:43
súhlas s Katkou, a mám to aj telefonicky potvrdené zo sociálky. Stačí im potvrdenie poslať poštou (ja to robím doporučene s doručenkou) a v priebehu septembra. Inak prídavky v septembri prídu ešte normálne aj keď ešte potvrdenie mať nebudú.

Otázka sa týkala síce k DB, ale ke´d sa spomenuli aj prídavky na deti, pokiaľ ja viem tie vybavuje Úrad práce a sociálnych vecí a nie sociálna poisťovňa
willma
05.09.07,17:59
Otázka sa týkala síce k DB, ale ke´d sa spomenuli aj prídavky na deti, pokiaľ ja viem tie vybavuje Úrad práce a sociálnych vecí a nie sociálna poisťovňa Máš pravdu, len sa mi to akosi nechcelo vypisovať celé nejako mám zafixovaný stále názov sociálka - teraz UPSVAR.
evina
05.09.07,18:02
ja zas pod pojmom sociálky vidím SP:D