bhires
05.09.07,14:02
Pre podnikatelsky zamer, ktory je odskusany a prevereny (na Slovensku zatial neexistuje), hladam seriozneho a solidneho partnera.

Moj zamer oslovuje fyzicke a pravnicke osoby.

Vyhoda pre klientov:

- uspora casu
- uspora financii

Pociatocna investicia:

- reklama
- marketing
- kancelarske priestory


V pripade seriozneho zaujmu moznost kontaktu 0905 527 303.
anklar
05.09.07,12:27
Treba Tvojmu príspevku rozumieť tak, že:
1) niekto vypracoval jeden podnikateľský zámer,
2) mimo SR už niekto pracuje/podniká na základe tohto podn. zámeru a podnik dobre funguje?
3) chceš ho využiť tu na SR (azda si niekomu ten vypracovaný podnikateľský zámer "potiahol"? Joj, nechcem sa ťa dotknúť.
Kde funguješ?
bhires
06.09.07,07:41
prejdem k odpovediam.
1. som presveceny ze podnikatelsky plan v zahranici urcite niekto vypracoval.
2. Ano. funguje to uz niekolko rokov. Predpokladam, ze uspesne
3. chcem vyuzit myslienku, ktora je zaujimava. Jedna sa totiz o sluzbu pre fyz. aj pravnicke osoby, ktora ako som uz vyssie spominal usetri cas aj financie.


Neviem co myslis pod otazkou "Kde fungujes ?". Zil som 10 rokov v zahranici, a uz 2,5 roka som spat na Slovensku.
Zoltán Kovács
06.09.07,07:45
Kde na Slovensko? Lebo asi ťažko budeš hľadať partnera z druhého konca republiky.
bhires
06.09.07,08:20
Senec - Bratislava
anklar
06.09.07,08:29
Senec - Bratislava
A tá kancelária môže byť jedine v Senci či v BA?
bhires
06.09.07,09:33
Kancelaria moze byt umiestnena aj v inom meste, aj ked by som preferoval lokalitu v BA event. Senec.

V tejto chvili zacinam robit prieskum.

PS: Moj odhad pociatocnej investicie, je 250.000 Sk, bez reklamy
duficek
06.09.07,10:04
rozumiem tomu dobre, ze skor hladas cloveka ochotneho vrazit 250 000 do projektu?
alebo financie mas a hladas seriozneho pomocnika s biznisom?
bhires
06.09.07,10:33
Co sa tyka financii, ciastka nie je az tak vysoka, aby sa nedala zohnat.

Skor sa mi jedna o solidneho partnera (spolocnika), ktory by vedel pomoct s biznisom, je seriózny, dynamicky, s profesionalnym pristupom, ochotny investovat cas, so skusenostami v rokovaniach.
Podotknem, ze sa jedna o sluzbu. Ziadna kupa a predaj.

PS: Podnikatelsky zamer suvisi s odvetvim v ktorom som nepracoval, co vobec nie je prekazkou.
anklar
06.09.07,10:51
Pokúsim sa zhrnúť doterajšie:
a) potrebuješ cca 250 tis.;
b) potrebuješ človeka, ktorý je biznismanom;
c) potrebuješ kanceláriu;
d) v odvetví si nepracoval, ale to nie je na prekážku = si teda min. MBA.
Ak si však MBA, musíš mať riadiace schopnosti a schopnosti na poli rokovania.
Súhlas?
Ergo, zas nerozumiem.
bhires
06.09.07,11:23
Anklar, zhrnula si to vcelku vystizne.

1. na rozbehnutie prepokladam investiciu 250.000 Sk. Ktoru mozem mat viac menej ihned po zalozeni svojej nehnutelnosti. V pripade spoluprace, to vidim tak, ze sa financne riziko rozdeli, aby obaja spolocnici mali zaujem na rozbehnuti + budovani spolocnosti.
2. biznisman je vystizne slovo.
3. kancelaria je potrebna. V BA 45m2 (cca.18000/mes. s E) + zariadenie (PC nabytok, ...).
4. skusenosti s rokovanim mam, riadiace schopnosti tiez. MBA nie som, ale verim v svoju inteligenciu :-) (Je vyhodou rokovat vo dvoch, pri rozbehnuti. Nie je to podmienkou.)
5. zalozenie s.r.o. Mam kamaratku, ktora sa v tejto zalezitosti vyzna.
6. v uctovnictve nemam skusenosti
anklar
06.09.07,11:38
OK. Tak potom mas vsetko.
Kancelku v Blave zozenies bez problemov, aj zariadenu.
Aj ja verim v Tvoju inteligenciu. A plne ťa podporujem v stratégii rokovať v 2 ks (najlepšie, oproti jednemu - to bolo len zo zartu, ale aj zo skusenosti, mala som uz proti sebe aj styroch).
Ano, na rokovacky bude dobre ak budes mat toho spolocnika.
Zalozenie sro - kamaratka - v tom sa vyzna vela ludi, ale je dobre, ak mas cloveka, ktory ti to vybavi.
Ak uz budes mat zalozenu sro-cku, aj tak budes musiet mat uctovnika (nemusis v tom mat skusenosti, len, budes musiet vediet ho kontrolovat).
Drzim palce.
stewes
24.09.07,12:19
ahoj bhires, skús mio trošku priblížiť o jaku službu by sa ti jednalo, v čom by si oslovoval podnikateťov??? - stewes@pobox.sk -
hanelie
24.09.07,12:44
no u nás po trnafsku sa hovorí : vyvést bez rebríka na hóóóru:---
anklar
28.09.07,10:44
no u nás po trnafsku sa hovorí : vyvést bez rebríka na hóóóru:---
mimotemy hanelie, by som ťa rada poprosila, aby si mi vytmavila význam Tvojho vysvetlenia. Nerozumiem tomu, rada by som vedela, čo to znamená. Nárečia a výrazové formy v nich ma fascinujú.
hanelie
28.09.07,11:05
vyvést bez rebríka na hóóóru
keď má niekto "úžasný nápad", ale bez reálneho základu....:) keď sa nás snaží niekto prekabátiť
anklar
28.09.07,11:37
keď má niekto "úžasný nápad", ale bez reálneho základu....:) keď sa nás snaží niekto prekabátiť
Vďaka. Zapamätám si to. Veľmi sa mi to páči.
hanelie
28.09.07,12:20
vyvést bez rebríka na hóóóru
ešte preklad do slovenčiny: vyviesť niekoho bez rebríka na povalu