Peto127RS
05.09.07,14:01
Mam jednu otazocku moze mi dat zamestnavatel pocas pracovnej zmlvy ktoru mam uzatvorenu od 11.6.07 do 10.9.07 cize tri mesiace
dat vypoved ku dnu 3.9.07 ked som PN uz od 30.8.07 ?? zamestnavatel mi dorucil ze podla §72 odstavec 1.... ok to je vsetko v poriadku ale nedorucil mi to tri dni pred ale dva dni po cize dnes. A moze to zamestnavatel spravit ze aj pocas PN ukoncit pracovny pomer?? Velmi pekne dakujem za radu
veronikasad
05.09.07,12:10
Zamestnavatel s tebou skončil pracovný pomer v zmysle § 72 ZP - skončenie PP v skúšobnej dobe. V SD je možno skončiť PP aj počas PN, lehota troch dní ma len poriadkový charakter, nie je záväzná.

-----------
Veronika

Ešte doplním : PN-ka skončením prac.pomeru nekončí. Po skončení PP aj náhradu príjmu doplatí sociálna poisťovňa /v prípade trvania prac.pomeru prvých 10 dní platí zamestnávateľ/.
Peto127RS
05.09.07,12:33
Dakujem Veruška :-)
Peto127RS
05.09.07,13:20
Veronika a komu mam potom poslat ukoncenie PN ?Dakujem
veronikasad
05.09.07,18:07
Ukončenie PN - hneď po jej skončení odovzdaj na sociálnu poisťovňu. Prefoť si ju a daj si potvrdiť prevzatie kopie. /za neodovzdanie ukončenia dáva SP pokuty !/
Nezabudni tiež ísť do zdravotnej poisťovne, potrebuješ tam tiež kopiu PN-ky, aby si mal vykrytú celú dobu. /najneskôr do 8 dní od skončenia prac.pomeru a druhýkrát po ukončení Pn-ky/
Ak sa budeš evidovať na úrade práce, zaevidujú ťa až po skončení PN.

------
Veronika
elenka
06.09.07,05:35
Ja si myslím, že zákaz výpovede v dobe, keď je zamestnanec uznaný dočasne za práceneschopného sa vzťahuje aj na skúšobnú dobu. O dobu práceneshcopnosti sa predlžuje skúšobná doba a po skončení Pn zamestnávateľ má možnosť skončiť pp v skúšobnej dobe.
Gabi03
06.09.07,05:39
Ja si myslím, že zákaz výpovede v dobe, keď je zamestnanec uznaný dočasne za práceneschopného sa vzťahuje aj na skúšobnú dobu. O dobu práceneshcopnosti sa predlžuje skúšobná doba a po skončení Pn zamestnávateľ má možnosť dať výpoveď v skúšobnej dobe.

Ak hovoríme o výpovedi zo strany ZĽa, tak súhlasím.
Ale Peto127RS-vi skoncil pracovný pomer na základe skončenia v skúšobnej dobe. A ako si písala, výpoveď je zakázaná počas PN, nie skončenie v skúšobnej dobe.
elenka
06.09.07,05:45
Mam jednu otazocku moze mi dat zamestnavatel pocas pracovnej zmlvy ktoru mam uzatvorenu od 11.6.07 do 10.9.07 cize tri mesiace
dat vypoved ku dnu 3.9.07 ked som PN uz od 30.8.07 ?? zamestnavatel mi dorucil ze podla §72 odstavec 1.... ok to je vsetko v poriadku ale nedorucil mi to tri dni pred ale dva dni po cize dnes. A moze to zamestnavatel spravit ze aj pocas PN ukoncit pracovny pomer?? Velmi pekne dakujem za radu


Peto píše, či mu môže dať výpoveď zametnávateľ - ale možno myslel skončenie PP v skúšobnej dobe.
Gabi03
06.09.07,05:57
Peto píše, či mu môže dať výpoveď zametnávateľ - ale možno myslel skončenie PP v skúšobnej dobe.

Peťo píše o § 72, čo je skončenie v skúšobnej dobe. Jednoznačne má aj on popletené pojmy.