gemka
06.09.07,12:56
Dobry den,
mam takyto problem . zamestnankyna po dosaihnuti 2,5 roka veku dietata nastupila do prace a po mesiaci chce pokracovat v rodicovskej dovolenke do 3 rokov veku dietata, nakolko toto nemoze zo zdravotnych dovodov dalej navstevovat skolku.
Je mozne opat pokracovat v rodicovskej dovolenke? a co y toho vyplyva pre zamestnavatela?

Dakujem
Tweety
06.09.07,10:58
Nástup do zamestnania znamená oznámenie do SP cez RLFO- ukončenie prerušenia, prihlášku, oznámenie do ZP a platenie odvodov z jej dosiahnutej mzdy, resp. VZ.
gemka
06.09.07,14:47
nastup do zamestnania mi je jasny, ja som si skor nie ista, ci moze opat nastupit na rodicovsku dovolenku(ked uz nastupila do prace a pracovala)a byt na nej do 3 rokov veku dietata.
Ci to umoznuje Zakonnik prace a pod. ... ?

Dakujem
veronikasad
06.09.07,15:06
pozri § 166 odst. 2 ZP :

Na prehlbenie starostlivosti o dieťa je zamestnávateľ povinný poskytnúť žene a mužovi, ktorí o to požiadajú, rodičovskú dovolenku až do troch rokov veku dieťaťa.... Táto dovolenka sa poskytuje v rozsahu , o aký rodič žiada, spravidla však najmenej na jeden mesiac.

--------
Veronika
Tweety
07.09.07,05:27
nastup do zamestnania mi je jasny, ja som si skor nie ista, ci moze opat nastupit na rodicovsku dovolenku(ked uz nastupila do prace a pracovala)a byt na nej do 3 rokov veku dietata.
Ci to umoznuje Zakonnik prace a pod. ... ?

Dakujem
Áno, je to možné.