Danovnik
18.02.05,14:00
Ahojte,
poradí mi niekto? V roku 2004 sme nadobudli vlastníctvo k predmetu nájmu (osobný automobil obstaraný na finančný lízing). Kúpna cena je 32.000,- Sk (vrátane DPH). Ako ho budeme daňovo odpisovať? Môžeme ho daňovo zahrnúť do daňových výdavkov r. 2004 (§ 30 ods. 5 zákona č. 366/1999 o daniach z príjmov). Alebo už musím postupovať podľa nového zákona o dani z príjmov (platného od 1.1.2004)?

Ďakujem za Vaše rady!