mackos
06.09.07,18:07
zamestnavatel sa mi pohrozil vypovedou. ale od zaciatku. po skonceni pracovnej doby mi zamestnavatel prikazal vyviest odpad . neuposluchol som jeho vyzvu nakolko kolegovia este pracovali na danom stroji. po neuposluchnuti vyzvi ma fyzicky napadol a pohrozil vypovedou. po prerokovani so spolocnikom firmi mi povedali ze mozem prist do prace ale nebudem vykonavat moju doterajsiu pracu. a este na zaver viaceri zamestnanci nemaju potrebne opravnenie na obsluhu strojov.
Zoltán Kovács
06.09.07,16:21
A kde je otázka?
mackos
07.09.07,14:16
ako postupovat dalej ked mi ponukol inu a menej platenu pracu a povedal ,ze zp. je pre jeho osobu nepodstatny
Zoltán Kovács
07.09.07,19:32
ako postupovat dalej ked mi ponukol inu a menej platenu pracu a povedal ,ze zp. je pre jeho osobu nepodstatny

Obrátiť sa na Inšpektorát práce
katica.vargova
01.03.09,12:33
Takého zamestnávateľa, ako sám uvádzaš, som rada, že osobne nepoznám. Každopádne v našom okrese sú tiež z oblasti drevárov takí, ktorí si dovolia za čokoľvek, čo sa im práve nepozdáva strhávať zamestnancom z platu ľubovoľné sumy (sú krytí, pretože si túto možnosť dali napísať aj do pracovnej zmluvy) a to už nehovoriac o tom, že ľudia pracujú za minimálne mzdy na papieri.
Poradak Michal
10.10.10,18:20
dnes natrafit na dobreho zamestnavatela je umenie