cokoladka
06.09.07,18:08
Ahojte, vedel by mi niekto pravne poradit ohladne mojich prav pri havarii, smerovanych voci vinnikovi? Dakujem.
mackos
06.09.07,16:21
skus www.skp.sk (http://www.skp.sk) ale ak ti niekto sposobil skodu na vozidle a nieje poisteny ZP nic sa mu nestane . to viem z vlastnej skusenosti
mackos
06.09.07,16:23
www.skp.sk
najag
07.09.07,09:13
Mala by si napisat viac, v com je problem. Situacia je vacsinou taka, ze skodca je v pohodicke a poskodeny ma problemy a naklady, ktore mu nikto nehradi, co vyhovuje hlavne poistovniam, ktore vstupuju do vztahu s poskodeným , nenechaju likvidovat skodu skodcom aby nasledne likvidovali jeho naklady. Preto sa skodcovia maju dobre a poskodeni su vlastne poskodeni na druhu, takze idioti. Po havarii by mal ten, kto skodu sposobil uviest vozidlo do povodneho stavu a poskodeny by si mal vyzdvihnut auto z pozicovne na uvedenu dobu opravy, naklady ktore by mal hradit skodca a hned by bolo menej havarii.
cokoladka
07.09.07,17:15
Presne taky IDIOT sa citim byt aj ja. Nechcem to tu podrobne rozpisovat, radsej sukromne. Budem vdacna za kazdu radu.
Taka vseoebcnejsia otazka, ktoru som uz klada na porade je, ci je vinnik povinny doplatit zvysnu sumu servisu, v ktorom sa moje auto opravuje. Ako ho mam k tomu donutit.:confused: