reozo
06.09.07,22:54
Cafte, viem ze k tejto teme sa tu uz pisalo vela, samozrejme som si to prestudoval a potreboval by som si to vsetko nejakym sposobom zosumarizovat.
1. zivnost na to mam - potrebujem nahlasit novu prevadzku + insp.kniha
2. priestory a dodavatela mam
3. najprv musim dat ziadost na CU, ze chcem predavat liehoviny - neviete su k tej ziadosti potrebne aj nejake prilohy? ( vypis z registra, cestne vyhlasenie a pod?)
4. vybavit hygienu - je tam wc aj umyvadlo ale len studena voda. Je nutne aby v takejto prevadzke bola aj tepla voda? Popripade nejake ine naroky napr. satna, alebo odvetravanie , kurenie a pod?
5. zadovazit si ERP a prihlasit ju na DU - zatial som neplatca DPH, podnikam od januara a zatial si nevediem ziadne uctovnictvo iba si odkladam dosle a vystavene faktury dufam ze s tym nebude problem
6. kazdy mesiac do 25. dna posielat spravu o stave zasob
7. nahlasit na MsU pracovne hodiny
8 JE ESTE NIECO CO SOM NEPOSTREHOL? nejaka dalsia agenda, povinnosti a pod?
Vopred dakujem!
lenkak
07.09.07,06:16
1. ok
2. ok, máš aj nájomnú zmluvu, predpokladám.
3. ohľadom CU:
http://www.porada.sk/t38281-p2-hlasenie-o-prijme-a-vydaji-liehu.html
4. ohľadom hygieny:
záleží či budeš mať aj miesta na sedenie, ak áno, budeš potrebovať aj prísun teplej vody, postačí aj prietokový ohrievač. Takisto pre zamestnancov musíš mať prísun teplej i studenej vody, aj šatňu.
5. ohľadom ERP:
keď začneš predávať, už musíš mať ERP zaevidovanú, bločky si odkladaj, ak nepoznáš účtovníctvo, daj si spraviť papiere firme, účtovníkovi/čke.
6. Ohľadom oznámenia pozri priložený link, v 3 bode. Nájdeš tam aj tlačivko na výpočet, a do 25-teho.
7. áno
8. ak budeš mať zamestnancov na SP, ZP, DU poslať oznámenia, prihlásiť sa a nahlásiť zamestnancov.
Nezabudni na BOZP.
macula
07.09.07,06:21
Cafte, viem ze k tejto teme sa tu uz pisalo vela, samozrejme som si to prestudoval a potreboval by som si to vsetko nejakym sposobom zosumarizovat.
1. zivnost na to mam - potrebujem nahlasit novu prevadzku + insp.kniha
2. priestory a dodavatela mam
3. najprv musim dat ziadost na CU, ze chcem predavat liehoviny - neviete su k tej ziadosti potrebne aj nejake prilohy? ( vypis z registra, cestne vyhlasenie a pod?)
4. vybavit hygienu - je tam wc aj umyvadlo ale len studena voda. Je nutne aby v takejto prevadzke bola aj tepla voda? Popripade nejake ine naroky napr. satna, alebo odvetravanie , kurenie a pod?
5. zadovazit si ERP a prihlasit ju na DU - zatial som neplatca DPH, podnikam od januara a zatial si nevediem ziadne uctovnictvo iba si odkladam dosle a vystavene faktury dufam ze s tym nebude problem
6. kazdy mesiac do 25. dna posielat spravu o stave zasob
7. nahlasit na MsU pracovne hodiny
8 JE ESTE NIECO CO SOM NEPOSTREHOL? nejaka dalsia agenda, povinnosti a pod?
Vopred dakujem!
Ja len doplním k bodu 3: na CU poslať žiadosť o vydanie povolenia na predaj...spolu s čestným vyhlásením, kópiu živnostenského listu, výpis z registra trestov a zoznam dodávateľov.
reozo
10.09.07,11:07
Dakujem za odpovede! Dnes som bol na hygiene a nic som sa nedozvedel ( komunikuju len za zaklade ziadosti o konzultaciu ) dostal som sa len do podatelne. Odkazovala ma na nejaky zakon. Neviete mi poradit aky zakon udava podmienky ohladom hygieny? Da sa takato predajna prevadzkovat na ZL kde je malobchod a velkoobchod? Na ZU mi povedali , ze ano a na hygiene ze na to je iny zakon. Vopred dakujem za odpovede!:)
hanelie
10.09.07,11:43
ahoj
k žiadosti o vydanie posudku od RÚVZ /hygienik potrebuješ:
1.živnostenské oprávnenie
2.nájomná zmluva all. list vlatníctva /ak si majiteľom priestorov/
3.súhlas účastníkov konania /to sú najbližší susedia, ak si v lok. rod. domov/
4.vyjadrenie obce /či súhlasí s umiestnením prevádzky/
5.identifikačné listy odpadov /t.z. aký budeš mať odpad a ako ho budeš likvidovať, napr. chemický odpad/
6.prevádzkový poriadok
7.zdravotný preukaz /ak to vyžaduje činnosť/
8.projekt /ako bude vyzerať prevádzka, stačí odborný nákres
9.vyjadrenie požiarnikov

p.s. ak poznáš rozprávku o kohútikovi a sliepočke, ktorej zabehlo zrno a on kým sa dostal k vode musel splniť nespočet úloh - tak podobnosť nech ti nepripadá náhodná - ide totiž presne o to isté...
hanka
hanelie
10.09.07,11:46
a ešte som zabudla dodať: zákon č. 272/94 §10, §12 Zbierky zákona o ochrane zdravia ľudí,ale možno už existuje aj novela novely predchádzajúcej novelyhttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
lenkak
10.09.07,18:10
lenkak
10.09.07,18:10
reozo
18.09.07,20:22
Dakujem za odpovede, pomohlo mi to. Chcem sa este opytat ako je to s nahlasenim novej prevadzky ma to byt do 8 dni od otvorenia, alebo odkedy plati najomna zmluva? Tak isto potesili by ma Vase postrehy ako mate porieseny sklad ( potraviny), zaujima ma hlavne ci je nutnost mat sklad ( z hladiska hygieny), ked su priestory male a vsetok tovar je vylozeny v regaloch.
lenkak
19.09.07,05:37
musíš sa preukázať nájomnou zmluvou.
Záleží či máš len tovar. Balený, ktorý nebudeš otvárať. Ak, tak potom stačí mať všetok tovar na paletách, na regáloch. Záleží aj aký druh tovaru, napr. vône sa nemôžu miešať, taký tovar musí byť zvlášť mimo ostatného tovaru. Pokiaľ budeš mať len tie liehoviny, na to Ti postačí zvlášť miestnosť, kde ich budeš skladovať, stačí na spomínaných regáloch, resp paletách. Miestnosť by mala byť tmavá a suchá. Zvlášť potom odporúčam miestnosť kde sa bude predávať.
lenkak
19.09.07,05:39
Ak je to len malá predajnička a tovaru bude po pár kusov, potom stačia regále tak ako v klasických potravinách. Len musí byť dosť priestoru pre predavačku, resp. zákazníkov.