holubička1
08.09.07,19:39
Caute poraďaci, potrebovala by som poradiť od niekoho z Blavy, keď som bola v nemocnici, tak tam babenky hovorili , že niekde pri Poluse na štadióne býva každý piatok nejaký výpredaj, či burza akoby značkových vecí puma adidas atd, čo bolo zhabané na colnici. Nevie niekto poradiť??? Poradí mi niekto?
bepo
09.09.07,11:36
Na štadióne Interu bývajú každý piatok burzy-blšák ale určite tam nepredávajú zhabaný tovar colníci, značkové veci sú tam len ak si ich prinesieš oblečené na sebe .
Lubica3
09.09.07,15:50
No, predávajú sa tam aj takzvané "značkové" veci našimi tmavšími spoluobyvateľmi a práve colná správa na nich robí záťahy...
ali_m
09.09.07,16:40
No, predávajú sa tam aj takzvané "značkové" veci našimi tmavšími spoluobyvateľmi a práve colná správa na nich robí záťahy...

potom to v podstate sedí - sú tam aj colníci a aj "značkový" tovar http://www.porada.sk/images/icons/icon12.gif
Johanka
09.09.07,18:54
Zhabané veci si predávajú, sorry - likvidujú colníci sami, nepotrebujú burzu ;) .
Jozef Mihál
09.09.07,19:05
A tie burzy bývajú aj v nedeľu, z čoho máme všetci, ktorí na Inter chodíme za športom, náramnú radosť.
Jozef Mihál
09.09.07,19:07
Ozaj, burzovať sa asi už dlho nebude. Bohužiaľ asi ani športovať.

http://mihal.blog.sme.sk/c/111004/Koniec-Interu-Bratislava-sa-blizi.html
holubička1
10.09.07,05:09
Ďakujem, robite si srandu ale ja nie som z blavy , tak sorry, zisťovala som či to je len kačica, lebo viaceré tam boli ohúrené pri slovách " veď nevadí či na adidas tričku budú 2 či tri pásiky" tak neviem... A ten inter je pri POLUSE?
katkaj
10.09.07,05:11
Ďakujem, robite si srandu ale ja nie som z blavy , tak sorry, zisťovala som či to je len kačica, lebo viaceré tam boli ohúrené pri slovách " veď nevadí či na adidas tričku budú 2 či tri pásiky" tak neviem... A ten inter je pri POLUSE?


Áno štadión Interu je hneď za Polusom a nedá sa prehliadnuť ;)
AlaNR
10.09.07,05:33
Ďakujem, robite si srandu ale ja nie som z blavy , tak sorry, zisťovala som či to je len kačica, lebo viaceré tam boli ohúrené pri slovách " veď nevadí či na adidas tričku budú 2 či tri pásiky" tak neviem... A ten inter je pri POLUSE?

Keď sú len dva pásiky, tak je ten adidas v akcii a ak sú trebárs štyri, tak ten štvrtý je bonusový a to nemá len tak každý:D
Johanka
10.09.07,05:33
Caute poraďaci, potrebovala by som poradiť od niekoho z Blavy, keď som bola v nemocnici, tak tam babenky hovorili , že niekde pri Poluse na štadióne býva každý piatok nejaký výpredaj, či burza akoby značkových vecí puma adidas atd, čo bolo zhabané na colnici. Nevie niekto poradiť??? Poradí mi niekto?
Holubička, akoby značkové veci, kúpiš aj na piešťanskom "ringu" pri Kocke :) .
bepo
10.09.07,05:33
Ďakujem, robite si srandu ale ja nie som z blavy , tak sorry, zisťovala som či to je len kačica, lebo viaceré tam boli ohúrené pri slovách " veď nevadí či na adidas tričku budú 2 či tri pásiky" tak neviem... A ten inter je pri POLUSE?
A načo ti bude dvojpáskový Adidas? Ak to nemá byť originál tak tam kľudne môže byť Zhiou Li
Kazu
10.09.07,05:55
Ďakujem, robite si srandu ale ja nie som z blavy , tak sorry, zisťovala som či to je len kačica, lebo viaceré tam boli ohúrené pri slovách " veď nevadí či na adidas tričku budú 2 či tri pásiky" tak neviem... A ten inter je pri POLUSE?

Oni si srandu nerobia. To by si poraďák nikdy nedovolil :D . Len ti všetci vysvetľujú, že to nie sú veci zhabané na colnici, ale veci zhabané colníkmi na tržnici a ak pásik prevyšuje alebo chýba, tak niekde je chyba /značka chýba/
Jana2004
10.09.07,06:24
Ďakujem, robite si srandu ale ja nie som z blavy , tak sorry, zisťovala som či to je len kačica, lebo viaceré tam boli ohúrené pri slovách " veď nevadí či na adidas tričku budú 2 či tri pásiky" tak neviem... A ten inter je pri POLUSE?

Pridám príhodu, keď manžel na trhu hovoril "číňanovi", že tých pásikov tam majú akosi veľa, že adidas ich toľko nemá, tak "číňanko" zamudroval: Víc čárek, lepší adidas.:)
holubička1
10.09.07,07:25
Ďakujem pekne, konec diskusie pobavili šme še, už to konečne chnápeem.