Zuzana Boháčová
08.09.07,20:15
Dobrý večer,
prosím Vás, čo si myslíte:
robila som export z mojej omegy do inej (prevádzka je v inom meste) a údaje som im poslala.
Lenže keď som robila export, zaškrtla som políčko "zamknúť všetky údaje".
Teda tej druhej prevádzke by to nemalo prekážať,že sú údaje zamknuté,oni ich skompletizujú so svojimi,lenže ono to uzamklo všetky údaje aj v mojej omege:(
a teraz neviem,aké z toho vyplývajú pre mňa dôsledky?ak by som ich odomykala po jednom, budem to robiť asi týždeň.. myslíte že to môžem nechať zamknuté?
a ak by som náhodou potrebovala niečo opraviť,v pohode jeden odomknem,len sa mi nechce a ani nemám čas odomykať po jednom každý (hromadne sa to nedá,povedali mi to v krose)
ďakujem
Johanka
08.09.07,18:23
V účtovných dokladoch si označ, čo chceš odomknúť a odomkni označené cez záložku Funkcie .
Maruška54
04.10.07,16:30
Ahojte poraďáci, nechcem zakladať novú tému, dávam príspevok sem. Nie som technický typ a potrebujem pomoc. Kvôli poruche mi technik preinštaloval disk. Ja som si predtým zálohovala všetky údaje na USB kľúč.
Teraz si inštalujem program Omega aj so všetkými upgradmi až po poslednú verziu. Z archívu som obnovila údaje ale nemôžem otvoriť ani jednu firmu, program mi hlási "Firma sa nedá otvoriť, skontrolujte či ste pripojený k sieti a či je zapnutý počítač na ktorom je uložená databáza." Ja ale nemám sieť, mám len jeden počítač. Skúsila som aj rekonštrukciu databázy a stále to nejde. Ak by sa niekto našiel a poradil mi budem veľmi povďačná.