ajacik
19.02.05,18:14
Kto podľa Vás vypadne ako další??
lenkak
19.02.05,17:31
Zdá sa mi, že Mikla už s tou recitáciou má na mále.
ajacik
19.02.05,17:39
jednoznačne by mal vypadnúť mikla. ale ja mám ten pocit, že ho tam držia tie "krčmové" typy. že mu všetci posielajú hlasy.
Nika
19.02.05,17:43
Mal. Ale asi nevypadne.
bepo
19.02.05,17:46
Mikla mal vypadnúť už dávno ale kto sú tí šialenci čo mu posielajú sms-ky?
luebchenko
21.02.05,06:47
Skôr "zbožné želanie" ako predpoklad:Mikla. Ale musím uznať, že pokiaľ ide o show, bol naposledy s tou erotiko-exotikou dobrý. Sadlo mu to ako "riť na šerbeľ" :D. Ba dokonca sa mi celkom pozdával aj Jaroš, hoci sú obaja moji horúci favoriti na odchod - ten zvyšok by som nechala ako kolektívnu SR-Superstar :p Myslíte, že sa to SMS hlasovanie dá dáko ovplyvniť? - myslím tým nejakého Veľkého Brata, ktorý si s nami robí čo chce :D
bodliak
21.02.05,07:40
Všetko sa dá ovplyvniť, ale tu sa spočítavajú výsledky od dvoch operátorov, takže pochybujem, že by sa dal s istotou ovplyvniť výsledok.
S tým utajovaním počtu SMS pre jednotlivých súťažiacich = to je len snaha maximalizovať zisk.
Martina má fantastický hlas, povedal by som až pridobrý na amatersku súťaž.
Katka a Zdenka sú "živšie", erotickejšie ;).
Mickya
21.02.05,08:56
Ak mám povedať pravdu, tak Mikla ma dosť v sobotu prekvapil. Naozaj to bolo jeho najlepšie vystúpenie. Ja stále typujem, že vypadne Jaroš (už som jak ten Habera, ten ho stále tiež tipuje), ale drží sa tam. Tak uvidíme. Ale teraz v sobotu nastal naozaj veľký zvrat v súťaži a som spokojná.
a Martina je perfektná, k tomu naozaj niet čo dodať...
AlaNR
21.02.05,14:31
CAUTE,

myslím si, že Jaroš nevypadne už len preto, že ho Habera stale doddžubáva. Poniektorí mu pošlú SMS už len z ľútosti.
Mne sa minulé kolo nepozdávala Zdenka. Tak ako som si minulé kolo tipla Končeka, tak teraz tipujem Zdenku. Dufam, že na tom niečo zarobím, chi-chi, tak ako minulé kolo. Robili sme si v práci anketu.
Mikla podľa mňa nevypadne. Má hlas vyslovene na rockové pesničky, zvládne to.
babenko1
21.02.05,18:38
Jáááj lidičky.. tak to som aj ja strašne zvedavá, kto tentokrát poletí. Naši zlatí adepti Jaroš a Mikla sa tam nejak držia zubami nechtami... tak veru neviem...
Nika
21.02.05,19:07
Ja si nemôžem pomôcť, ale Jaroš spieva tak nejako "nudne". Mikla aj keď nespieva aspoň zabáva.